Termály a lázně s autokarovou dopravou
Rozšířené hledání
Termální lázně Podhájska - penzion Energy - Slovensko - Jižní Slovensko

Termální lázně Podhájska - penzion Energy

Slovensko » Jižní Slovensko

, PenzionTermální lázně Podhájska - penzion Energy

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Termální koupaliště Podhájska na jižním Slovensku je známé svou zázračnou vodou, která má blahodárné účinky na celý lidský organismus. 10 bazénů, vyhřívací s termální léčivou vodou - 38°C i plavecké s užitkovou vodou. Restaurace, mnoho bufetů a stánků.
Ubytování
2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a kompletním sociálním zařízením a 4 lůžkové apartmány (2 samostatné 2lůžkové pokoje se společnou předsíní se sociálním zařízením, vhodné hlavně pro rodiny a rodiny s dětmi. Všechny pokoje mají TV-SAT s českými programy. Pokoje v nejvyšším podlaží jsou vybaveny klimatizací, která je v ceně pobytu.
Vybavení a služby
Penzon Energy 1 se nachází přímo u term. koupaliště, má vlastním vnitřní termální bazén s tryskami, malý venkovní bazén 4 sauny, masáže a řadu dalších procedur. V ceně pobytu je celodenní vstup do vnitřního termál. bazénu ve wellness, WiFi.
Další informace
Voda v Podhájské léčí: nemoci dýchacích cest, průdušky, revma, bolesti kloubů, artrózu, osteoporózu, dnu (lithium), doléčení zlomenin (fosforečnany a vápník), bolesti zad/páteře (bromidy tišící bolest), štítnou žlázu (jodidy), astma, kožní nemoci, lupénku a ekzémy (voda veškeré bakterie ničí).
Stravování
Polopenze: snídaně a večeře
Doprava
Zájezdovým autobusem s klimatizací,
Trasa F: Třinec, Český Těšín, Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Frýdlant n. O., Bílá, Makov, Bytča.
Cena zahrnuje
Ubytování, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze: snídaně
a večeře, volný vstup do wellness, Wi-Fi na re-cepci Energy I, delegát CK, 1x zájezd do okolí. pojištění CK proti úpadku. Klienti A-Z TOUR mají slevu 10 % ve stylové restauraci ENERGY II.
Cena nezahrnuje
Povinné cest. pojištění léčebných výloh (viz tabulka na straně 42), místní poplatek 0,7€/os./den.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.