Autokarové pobytové a poznávací zájezdy
Rozšířené hledání
Termální lázně Velký Meder - Apartmány Toskana - Slovensko - Jižní Slovensko

Termální lázně Velký Meder - Apartmány Toskana

Slovensko » Jižní Slovensko

, ApartmányTermální lázně Velký Meder - Apartmány Toskana

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Veľký Meder, dříve Čalovo, se nachází v jižním cípu západního Slovenska. Město je známé díky termálním lázním Thermal Corvinus Veľký Meder. Termální prameny vyvěrají z hloubky přibliž-ně 1500 metrů o teplotě 56 - 76,5 stupně Celsia.
V bazénech se ředí na příjemných 27 - 38 stupňů. Návštěvníci mají k dispozici celkem 9 bazénů s vodní plochou 3 400 m². Na podzim 2010 byl otevřen nový krytý rodinný zábavní sladkovodní bazén. Celý areál je umístěn v lesoparku, který skýtá příjemný stín v teplých letních dnech. Termální voda obsahuje sodík, draslík, železo, hořčík a mnoho dalších užitečných a léčivých prvků a proto je vhodná k léčbě pohybového ústrojí, nemocí kloubů, bolesti zad, revmatických potíží. Má dobré regenerační účinky na celý organismus. Areál disponuje dvěma oddělenými částmi - celoročně otevřeným krytým rekreačním komplexem a venkovním letním areálem, jenž je v provozu od 1.5. do 30.9. Krytý rekreační komplex je tvořen dvěma samostatnými propojenými částmi. Kryté bazény (plavecký, perličkový, dětský) a polokrytý bazén se sedadly po obvodu, jenž díky stoupající páře umožňuje koupání i v tuhé zimě. Letní areál poskytuje odpočinek v 5 bazénech (rekreační bazén s hydromasážemi a vodopády, rodinný bazén s vodopády, italský bazén s tobogány, plavecký bazén a dětský bazén s tobogánem) s teplotou vody v rozmezí 27-38°C. Součástí komplexu je také Sauna centrum se 4 druhy saun (parní, bylinková, finská a infrasauna), restaurace, masážní salon, solná jeskyně, magnetoterapie, termoakupresurní masážní terapie nebo dětský koutek.
Ubytování
Nové prostorné 2, 3 a 4 lůžkové apartmány
Poloha
Apartmánový dům Toscana se nachází pouhých 200 metrů (3min. pěšky pohodlnou klidnou ulicí) od termálního koupaliště Thermal Corvinus Veľký Meder a 150m od penzionu Tara.
Vybavení a služby
Apartmány jsou vybaveny klimatizací, LCD TV, trezorem, pohodlným posezením, balkónem, kuchyňským koutem s elektrickým vařičem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí a kuchyňským nádobím.
Každý apartmán má koupelnu se sprchou
a toaletou.
V oplocené zahradě je k dispozici jednoduchý gril a posezení v přístřešku. Bezplatné Wi-Fi připojení je k dispozici po celém areálu.
Stravování
Bez stravy
Doprava
Doprava zájezdovým autobusem s klimatizací
Trasa A: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.
Cena zahrnuje
Ubytování, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, 1x zájezd do okolí, delegát CK (v hotelu Elenka – 400m), pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění léčebných výloh (strana 46), vstupné do areálu termálního koupaliště (možnost 1x denně opustit areál a opět se vrátit), místní poplatek 0,7€/os./den na místě.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.