Termály Bükkfürdö - Hunquest hotel Répce Gold, Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdõ, 17.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128599551

Termály Bükkfürdö - Hunquest hotel Répce Gold

Maďarsko » Západní Maďarsko » Bükfürdõ

, Hotel starstarstarstarTermály Bükkfürdö - Hunquest hotel Répce Gold

Termín:

17.6.2018 - 23.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
10 950 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Velmi oblíbený a kvalitní hotel Répce Gold**** patří maďarskému hotelovému řetězci Hunguest hotels. Nachází se v klidném prostředío bklopeném stromy přímo u termálního lázeňského komplexu, se kterým je propojen vnitřní (vytápěnou) spojovací chodbou. Vstup do základní zóny je zahrnut v ceně pobytu, vstup do zážitkové zóny je vždy za doplatek
Ubytování
Prostorné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV, telefonem rádiem a chladničkou. Některé pokoje jsou s možností přistýlky.
Répce Gold**** má navíc zdarma klimatizaci na pokojích, wifi na pokojích, balkóny a fitness.
Poloha
Maďarsko - region Western Transdanubia
Vybavení a služby
Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, trezor v recepci, Wi-Fi připojení v recepci (zdarma), restaurace, lobby bar, spol. místnost, wellness centrum - krytý bazén, vířivka, sauna, pára (vše zdarma), hřiště na basketbal, dětský koutek, půjčovna kol, stolní tenis, za poplatek masáže, kadeřnictví, manikúra. V okolí hotelu se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, bowling, jízdy na koni a výlety v kočáře.
Další informace
Za svou existenci vděčí lázně u městečka Bük šťastné náhodě. Jako výsledek výz-kumných ropných vrtů vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 m. Poklad
o teplotě 58 °C a s obsahem minerálů téměř 14 000 mg/l otevřel novou kapitolu
v životě města i přilehlých obcí. Dnes je zde rozsáhlý areál léčebných lázní na 14 hektarech a lázeňským komplexem se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2. Kompletní rekonstrukcí v minulých letech vznikla soustava termálních a zážitkových bazénů – venkovních, polokrytých i vnitřních pro celoroční využití s teplotou vody od 26°C do 38°C. Rovněž i nové wellness centrum, saunový svět (tepidárium, parní sauna, infračervená i finská sauna, ledová kabina, aromatická sauna, vnitřní či venkovní ochlazovací bazén, vířivka nebo Kneippův bazén a odpočinková zóna vnitřní i venkovní), solná jeskyně, solná kabina, fitness, termoterapie. Wellness centrum nabízí klasické i exotické masáže včetně ájurvédské terapie.
Léčivá voda v Bükfürdő s jejím unikátním složením, obsahujícím i v mezinárodním srovnání mimořádné množství minerálů včetně alkalického-hydrokarbonátu, vápníku, hořčíku a fluoru, má jedinečný pozitivní účinek na organismus. Chlorid sodný je vysoce účinný při zmírňování zánětů, vápník a fluor hrají důležitou roli v metabolismu kostí, hořčík má pozitivní vliv na činnost svalů a oxid uhličitý obnovuje krevní oběh. Voda je vhodná
k léčbě všech onemocnění pohybového ústrojí a může být použita při artróze, osteoporóze, diskopatii, lumbagu (houser), Bechtěrej. chorobě, chronické artritidě, dně, rehabilitaci po ortopedických a neurochirurgických operacích, následné péči po úrazech, chronických gynekologických a urologických zánětech, chronické žaludeční chřipce, vředech, nemocích oběhové soustavy, poruchách trávení, nemocích pohybového ústrojí a revmatických onemocněních. Léčivé vody lze použít také při pitné kúře k léčbě chronické gastritidy, vředů
a špatného trávení a pro prevenci osteoporózy. Lázně kromě wellness služeb a koupání v bazénech s různě teplou minerální vodou poskytují lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydroterapie, elektroléčbu, fyzikální léčbu, zdravotní gymnastiku, laser, bahenní zábaly, parafango, ultrazvuk, trakce a další.
Stravování
Stravování je hostům poskytováno v hotelových restauracích (každý hotel má svou) – snídaně i večeře formou bufetu. Obědy je možné zakoupit na místě z aktuální nabídky hotelového lobby baru nebo využít nabídky stravovacích zařízení v areálu termálních lázní.
V areálu je mnoho možností stravování - samoobslužná restaurace s teplými jídly, mnoho kiosků a bufetů s kvalitním lehkým občerstvením a posezením za výborné ceny. Navíc se zde domluvíte i česky a jídelní lístky jsou v češtině.
Doprava
Doprava zájezdovým autobusem.
Trasa C – Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 100 Kč na osobu.
Cena zahrnuje
Ubytování, polopenze, neomezený vstup do hotelového wellness centra, denně neomezený počet vstupů do termálních lázní (kromě zážitkové části a saunového světa), župan po dobu celého pobytu, doprava zájezdovým autobusem, Wi-Fi, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku, 1x výlet do okolí.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh (viz tabulka na straně 42), místní poplatek cca 500 Ft/os./den nad 18 let (platí se na recepci), záloha na čipové hodinky 200 Kč nebo 2000ft (vrátí vám po odevzdání na koci pobytu).
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK