Varšava a Okolí, Polsko, 3.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128890016

Varšava a Okolí

Polsko

, Hotel starstarstar

LM


Varšava a Okolí

Termín:

3.5.2018 - 6.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

4 dny

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

5 950 Kč  -34 %
3 950 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Varšava je hlavní a největší město Polska, leží ve středním Polsku Wisly. Za 2. světové války byla Varšava totálně zničena a na 90% historického centra bylo vybombardováno. Díky nezměrnému úsilí polského lidu bylo vybudováno do původní podoby.
Ubytování
3x ubytování ve 3* hotelu ve Varšavě, 2 a 3 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením
Stravování
Polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře servírovaná 3 chodová)
Doprava
Doprava luxusním zájezdovým autobusem
Trasa B – Karviná, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Bohumín
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 100 Kč na osobu.
Program
1.den: Odjezd z nástupních míst do Varšavy, cestou návštěva skanzenu lidové architektury u města Łowicz a obce Żelazowa Wola - rodné místo Fryderyka Chopina (muzeum, park). Odjezd do Varšavy, ubytování, večeře.
2. a 3.den: Varšava - prohlídka nádherného historického centra, Staré Město, opevnění (hradby, příkop), Barbakan, Staroměstské náměstí s pomníkem a kašnou mořské víly, která je také symbolem města, katedrála sv. Jana Křtitele, Zámecké náměstí a Královský palác (UNESCO) na břehu řeky Wisly (prohlídka interiérů), socha Zikmunda III. Vasy. Královský park (krásný park, královská rezidence, zámecké koupelny). Královská cesta - bývalá královská sídla, Palác kultury a vědy (Pałac Kultury i Nauki) je nejvyšší a největší budova (240m) ve Varšavě a zároveň v Polsku, možnost dalekého výhledu z terasy ve 30. patře. Nové vědecké centrum Kopernik (Centrum Nauki Koperník) - rozsáhlý komplex, jehož součástí je i moderní planetárium, Muzeum varšavského povstání. Večerní Varšava – multimediální park fontán, nocleh.
4.den: Odjezd do oblastí Wilanów - druhý domov polských králů. Tato “polská Versailles“ si zachovala svůj původní historický ráz a patří mezi jednu z nejvýznamnějších památek polské kultury. Procházka udržovaným parkem s přírodním jezerem a potokem, který se skládá ze zahrad mnoha stylů (barokní, neorenesanční a anglické). Okolo poledne odjezd domů, večer příjezd do ČR.
Cena zahrnuje
3x ubytování ve 3* hotelu ve Varšavě, 2 a 3 lůžk. pokoje s kompletním soc. zařízením, 3x polopenze, doprava luxusním zájezdovým autobusem, průvodce CK, místní poplatky, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
Vše, co není uvedeno v ceně zájezdu, cest. pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka v katalogu na straně 46), kapesné a případné vstupy do objektů
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Slevy: 250 Kč za rez. do 31.12., 200 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient - min.3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os. 7x a více - sleva 250 Kč/os.
Klientům vlastní dopravou a skupinám zajišťujeme ubytování ve Varšavě na vyžádání.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK