Termály a lázně s autokarovou dopravou
Rozšířené hledání
Velký Meder hotel Elenka - termály - Slovensko

Velký Meder hotel Elenka - termály

Slovensko

, Hotel starstarstarVelký Meder hotel Elenka - termály

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
Termální prameny vyvěrají z hloubky přibližně 1500 metrů v teplotě 56 - 76,5 stupně Celsia.
V bazénech se ředí na příjemných 27 - 38 stupňů. Návštěvníci mají k dispozici celkem 9 bazénů s vodní plochou 3 400 m². Na podzim 2010 byl otevřen nový krytý rodinný zábavní sladkovodní bazén. Celý areál je umístěn v lesoparku, který skýtá příjemný stín v teplých letních dnech. Termální voda obsahuje sodík, draslík, železo, hořčík a mnoho dalších užitečných a léčivých prvků.a proto je vhodná k léčbě pohybového ústrojí, nemocí kloubů, bolesti zad, revmatických potíží. Má dobré regenerační účinky na celý organismus. Areál disponuje dvěma oddělenými částmi - celoročně otevřeným krytým rekreačním komplexem a venkovním letním areálem, jenž je v provozu od 1.5. do 30.9. Krytý rekreační komplex je tvořen dvěma samostatnými propojenými částmi: Kryté bazény (plavecký, perličkový, dětský) a polokrytý bazén se sedadly po obvodu, jenž díky stoupající páře umožňuje koupání i v tuhé zimě. Letní areál poskytuje odpočinek v 5 bazénech (rekreační bazén s hydromasážemi a vodopády, rodinný bazén s vodopády, italský bazén s tobogány, plavecký bazén a dětský bazén s tobogánem) s teplotou vody v rozmezí 27-38°C. Součástí komplexu je také Sauna centrum se 4 druhy saun (parní, bylinková, finská a infrasauna), restaurace, masážní salón, solná jeskyně, magnetoterapie, termoakupresurní masážní terapie nebo dětský koutek.
Ubytování
Klimatizovaný hotel přímo na Promenádní ulici u termálního koupaliště je vhodný i pro náročné klienty. Každý pokoj má terasu nebo balkon.
2 lůžkové pokoje s manželskou postelí a pohodlným rozkládacím gaučem pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, ledničkou, televizí s českými a slovenskými programy a také samostatným wifi internetovým připojením.
Poloha
Veľký Meder, dříve Čalovo, se nachází v jižním cípu západního Slovenska. Město je známé díky termálním lázním Thermal Corvinus Veľký Meder.
Vybavení a služby
Recepce, restaurace s výbornou kuchyní, pískoviště, skluzavka a houpačky, vhodné pro rodiny s malými dětmi.
Stravování
Snídaně a večeře v hotelové restauraci, obědy v areálu termálního koupaliště, kde je kromě restaurací i mnoho stánků s různými specialitami.
Doprava
Luxusním zájezdovým autobusem
Trasa A – Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca
Cena zahrnuje
Ubytování v hotelu Elenka, doprava zájezd.autobusem, polopenze - snídaně (švédské stoly) a večeře, 1x zájezd do maď. Győru, 1x slavnostní večeře s hudbou, delegát CK, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka na str. 46), vstup do areálu term. koupaliště: 7-denní permanentka - 48 €, důchodci +62 a děti do 15 let - 35 €. V termínu 12.08. - 18.08. dosp. - 59 €, důch. a děti - 45 €. V ceně není místní popl. 0,7 EUR na osobu a den (platí se na místě).
Slevy
Bonus: Klienti mohou 1 x denně opustit koupaliště na libovolnou dobu a opět se vrátit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.