Velký okruh Polskem za památkami UNESCO, Polsko, 26.9.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128890012

Velký okruh Polskem za památkami UNESCO

Polsko

, Hotel starstarstar

LM


Velký okruh Polskem za památkami UNESCO

Termín:

26.9.2018 - 30.9.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

5 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

7 950 Kč  -30 %
5 550 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
5denní zájezd
Ubytování
4x ubytování ve 3* hotelech, 2 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením
Stravování
3x večeře (2., 3. a 4. den), 4x snídaně formou švédských stolů (2., 3., 4. a 5. den)
Doprava
Zájezdovým autobusem s klimatizací
Trasa K: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín, Polsko.
Program
1.den: Odjezd z nástupních míst, krátká zastávka v Kalwarii Zebrzydowské (UNESCO), rozlehlý náboženský komplex s řadou kaplí, kostelů a křížových cest. Vělička - prohlídka nejpopulárnější polské turistické atrakce – solných dolů. Přejezd do centra Krakova - historického sídla polských králů a panovníků. Nejdříve navštívíme slavný hrad Wawel s wawelskou katedrálou a poté zamíříme do centra města Královskou cestou na prohlídku zajímavých historických památek. Přesun na ubytování v okolí města Kielce.
2.den: Po snídani odjezd do hlavního města Polska Warszawy, prohlédneme si nádherné historické centrum, Staré Město, opevnění Barbakan, Staroměstské náměstí s pomníkem a kašnou mořské víly, která je zároveň symbolem města, katedrálu sv. Jana Křtitele, Zámecké náměstí a Královský palác (UNESCO) na břehu řeky Wisly. Po prohlídce odjezd na ubytování.
3.den: Prohlídka největšího středověkého hradu v Evropě Malbork, bývalého sídla křižáků, odpol. přejezd do Gdaňska, histor. města na břehu Baltského moře.Projdeme se Královskou cestou, prohlédneme si centrum, přístav, radnici, katovnu s vězeňskou věží, Zlatý palác, Artušův dvůr, baziliku Nejsv. P. Marie (největší cihlový chrám v Evropě). Po večeři procházka na pláž.
4.den: Sopoty a jeho centrum ulice Monte Casino (obchody, kavárny, bary, restaurace), zavítáme na pláž a na zdejší molo (za poplatek). Před polednem odjezd do historického centra Toruně s množstvím památek, Křivá věž, Staroměstské náměstí, katedrála sv. Jana Křtitele, rodný dům M. Koperníka. K večeru odjezd na ubytování v okolí Lodže.
5.den: Po snídani odjezd do Vratislavi (Wroclaw), které založil český kníže Vratislav. V rámci časových možností si prohlédneme historické centrum města, Trhové náměstí, Solné náměstí, radnici, Královský palác,Tumský ostrov s tzv. „malým Vatikánem “ (nejstarší část města) a gotickou katedrálu Jana Křtitele. Odpoledne odjezd domů.
Večer příjezd na Ostravsko.
Cena zahrnuje
Veškerá doprava zájezd. autobusem s klimatizací, 4x ubytování ve 3* hotelech, 2 lůžk. pokoje s kompl. sociálním zařízením, 3x večeře (2., 3. a 4. den), 4x snídaně formou švédských stolů (2., 3., 4. a 5. den), průvodce CK, místní poplatky, pojištění CK na úpadek.
Cena nezahrnuje
Vše, co není uvedeno v ceně zájezdu, cest. pojištění léčebných výloh
a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka v katalogu na str. 46), kapesné a vstupy do objektů - cca 150zl.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK