Velký okruh Polskem za památkami UNESCO, Polsko, 23.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128890013

Velký okruh Polskem za památkami UNESCO

Polsko

, Hotel starstarstar

FM


Velký okruh Polskem za památkami UNESCO

Termín:

23.5.2018 - 27.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

7 950 Kč  -13 %
6 950 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
5denní zájezd
Ubytování
4x ubytování ve 3* hotelech, 2 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením
Stravování
3x večeře (2., 3. a 4. den), 4x snídaně formou švédských stolů (2., 3., 4. a 5. den)
Doprava
Zájezdovým autobusem s klimatizací
Trasa K: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín, Polsko.
Program
1.den: Odjezd z nástupních míst, krátká zastávka v Kalwarii Zebrzydowské (UNESCO), rozlehlý náboženský komplex s řadou kaplí, kostelů a křížových cest. Vělička - prohlídka nejpopulárnější polské turistické atrakce – solných dolů. Přejezd do centra Krakova - historického sídla polských králů a panovníků. Nejdříve navštívíme slavný hrad Wawel s wawelskou katedrálou a poté zamíříme do centra města Královskou cestou na prohlídku zajímavých historických památek. Přesun na ubytování v okolí města Kielce.
2.den: Po snídani odjezd do hlavního města Polska Warszawy, prohlédneme si nádherné historické centrum, Staré Město, opevnění Barbakan, Staroměstské náměstí s pomníkem a kašnou mořské víly, která je zároveň symbolem města, katedrálu sv. Jana Křtitele, Zámecké náměstí a Královský palác (UNESCO) na břehu řeky Wisly. Po prohlídce odjezd na ubytování.
3.den: Prohlídka největšího středověkého hradu v Evropě Malbork, bývalého sídla křižáků, odpol. přejezd do Gdaňska, histor. města na břehu Baltského moře.Projdeme se Královskou cestou, prohlédneme si centrum, přístav, radnici, katovnu s vězeňskou věží, Zlatý palác, Artušův dvůr, baziliku Nejsv. P. Marie (největší cihlový chrám v Evropě). Po večeři procházka na pláž.
4.den: Sopoty a jeho centrum ulice Monte Casino (obchody, kavárny, bary, restaurace), zavítáme na pláž a na zdejší molo (za poplatek). Před polednem odjezd do historického centra Toruně s množstvím památek, Křivá věž, Staroměstské náměstí, katedrála sv. Jana Křtitele, rodný dům M. Koperníka. K večeru odjezd na ubytování v okolí Lodže.
5.den: Po snídani odjezd do Vratislavi (Wroclaw), které založil český kníže Vratislav. V rámci časových možností si prohlédneme historické centrum města, Trhové náměstí, Solné náměstí, radnici, Královský palác,Tumský ostrov s tzv. „malým Vatikánem “ (nejstarší část města) a gotickou katedrálu Jana Křtitele. Odpoledne odjezd domů.
Večer příjezd na Ostravsko.
Cena zahrnuje
Veškerá doprava zájezd. autobusem s klimatizací, 4x ubytování ve 3* hotelech, 2 lůžk. pokoje s kompl. sociálním zařízením, 3x večeře (2., 3. a 4. den), 4x snídaně formou švédských stolů (2., 3., 4. a 5. den), průvodce CK, místní poplatky, pojištění CK na úpadek.
Cena nezahrnuje
Vše, co není uvedeno v ceně zájezdu, cest. pojištění léčebných výloh
a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka v katalogu na str. 46), kapesné a vstupy do objektů - cca 150zl.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK