Vysočina a Posázaví - hotel Medlov, Česká republika, Posázaví, 29.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128898607

Vysočina a Posázaví - hotel Medlov

Česká republika » Posázaví

, Hotel starstarstar

LM


Vysočina a Posázaví - hotel Medlov

Termín:

29.7.2018 - 4.8.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

6 450 Kč  -8 %
5 950 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Pohodová poznávací dovolená pro každého
Ubytování
Ubytování – hotel Medlov 6 nocí , 1,2,3 a 4 lůžkové pokoje. Všechny pokoje s kompletním soc. zařízením, TV a Wi-Fi (zdarma).
Vzdálenosti
Ubytování ve 3* hotelu Medlov v nejkrásnějším místě Vysočiny.
Vybavení a služby
Všechny pokoje s kompl. soc. zařízením, TV a Wi-Fi (zdarma).
Sport a zábava
Vedle hotelu se nachází minigolf, volejbalové hřiště, ruské kuželky a pláž rybníka Medlov.
Stravování
6x polopenze (snídaně i večeře švédské stoly - bufet),
Doprava
Doprava zájezd. autobusem s klimatizací
Trasa C: Karviná, Český Těšín, Třinec, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Brno.
Program
1.den: Odjezd z nástupních míst, cestou zastávka na prohlídku zámku v Náměšti n. Oslavou a města Třebíč - náměstí, bazilika sv. Prokopa, židovský hřbitov a židovská čtvrť (vše UNESCO). Odjezd na ubytování.
2.den: Lehčí túra nejkrásnějšími místy Vysočiny - CHKO Žďárské vrchy: Blatiny, Dráteníčky, Malínská skála, Lisovská skála, Devět skal, Bílá skála. Žákova hora, Čertův kámen, Tisůvka.
3.den: Dopoledne exkurze ve sklárně Škrdlovice, poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře (UNESCO), prohlídka zámku Žďár n. Sázavou a unikátního Muzea nové generace.
4.den: Hlavní město Vysočiny - Jihlava, prohlídka unikátního podzemí, Muzea Vysočiny nebo exkurze v míst. pivovaru, prohlídka nádherného zámku ve Světlé n. Sázavou, možnost exkurze ve sklárnách.
5.den: Skanzen Veselý Kopec, památník Ležáky, obec vypálená nacisty, historické město Polička (rodná světnička B. Martinů, městské hradby, centrum), odpoledne prohlídka jednoho z nejstarších královských hradů v ČR - Svojanova.
6.den: Procházka přírodou v okolí hotelu, houbaření, koupání, možnost návštěvy měst. lázní v Novém Městě na Moravě.
7.den: Odjezd domů, cestou zastávka v Litomyšli, prohlídka zámku, který patří k nejkrásnějším renesančním stavbám střední Evropy (UNESCO), klášterní zahrady a náměstí.
Cena zahrnuje
6x ubytování – hotel Medlov 2 lůžk. pokoje s možn. 1 přistýlky, doprava zájezd. autobusem s klimatizací včetně všech výletů, 6x polopenze, průvodce CK, pojištění CK na úpadek.
Cena nezahrnuje
Vstupy, obědy, cest. pojištění viz str. 46, místní poplatek – 15 Kč/os./noc.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK