Vysoké Tatry pro každého, Stará Lesná - hotel Forton, Slovensko, Vysoké Tatry, 9.9.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 152376363

Vysoké Tatry pro každého, Stará Lesná - hotel Forton

Slovensko » Vysoké Tatry

, Hotel starstarstar

LM


Vysoké Tatry pro každého, Stará Lesná - hotel Forton

Termín:

9.9.2018 - 15.9.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

6 550 Kč  -24 %
4 950 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Poznávací dovolená s termály a turistikou
Poznávaní krásných majestátních Vysokých Tater a zajímavých míst v okolí bude patřit mezi vaše nejkrásnější zážitky, které vám nikdo nemůže darovat, ani vzít. Pojeďte si s námi vychutnat kouzlo velehor, načerpat energii a poznat tento nádherný kraj.
Ubytování
Ubytování hotel Forton, St. Lesná - 2,3 a 4 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením.
Stravování
Polopenze – snídaně švédské stoly, večeře s polévkou (výběr ze 3 menu)
Doprava
Zájezdovým autobusem
Trasa A: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.
Program
1.den: Zastávka na Štrbském plese, procházka okolo plesa ke známým skokanským můstkům a poté lehká túra na Popradské pleso s nádhernými výhledy
2.den: Turistika pro každého, Tatranskou električkou do Starého Smokovce a odtud lanovkou na Hrebienok. Pak okruh okolo Hrebienku, okolo Bielikovy chaty k Studenovským vodopádům a zpět, zdatnější na Zamkovského chatu a případně i dále na Skalnaté pleso a lanovkou do Tatranské Lomnice.
3.den: 1.skup. termály Vrbov. 2.skup. výlet do Spišského kraje, prohlédneme si Spišský hrad, katedrálu sv. Martina ve Spiš. Kapitule, a historické město Levoča (UNESCO) - opevnění, radnice, kostel sv. Jakuba.
4.den: Dopoledne Muzeum Tanapu v Tatranské Lomnici, prohlídka Belianské jeskyně, odpoledne unikátní Stezka v korunách stromů v Bachledově dolině, památky města Kežmarok - historické centrum, Lyceální knihovna - 150 000 sv. knih, dřevěný evang. kostel, zvonice.
5.den: Stará Ľubovňa, ľubovňanský hrad ze 14.století, Červený Kláštor - prohlídka kláštera kartuziánských mnichů, Pieninský NP - plavba na vorech kaňonem řeky Dunajec.
6.den: 1. skup termály Vrbov, 2.skup. lanovkou na Skalnaté pleso a přes V. Svišťovku k chatě u Zeleného plesa. Návrat zpět dolinou Bielej vody.
7.den: Cesta zpět do ČR se zastávkou ve skanzenu v Pribylině a na oběd a nákup liptovských sýrů.
Cena zahrnuje
Ubytování: hotel Forton, St. Lesná, 2,3 a 4 lůžk. pokoje, doprava zájezd. autobusem včetně všech výletů, polopenze , průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh, storna a pojištění na zásah Horské služby (viz tabulka na straně 46), místní poplatek 0,5 € na os. a den (platí se na místě), lanovky, vstupy, plavba na vorech.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK