O nás

Vítáme Vás na stránkách cestovní kanceláře A-Z TOUR, s.r.o.


Produktová nabídka našich zájezdů, kterou Vám každoročně přinášíme prostřednictvím těchto webových stránek je tvořena na základě představ, požadavků a námětů našich spokojených zákazníků, jak rovněž na základě našich bohatých, 15-ti letých, zkušeností v oblasti cestovního ruchu.


         V minulé sezoně jsme zařadili do naší nabídky Bulharsko letecky z Ostravy. Rekreanti tam byli maximálně spokojeni  ale bohužel jsme nakoupili málo kapacit a tak se na všechny nedostalo. Letos jsme objednali dostatečné množství a věřím, že kvalitou služeb v Primorsku, Kitenu a na Slunečném pobřeží opět zabodujeme. Rozšířili jsme i nabídku poznávací dovolené v Rakousku a v italských Alpách. Pro ty, co milují lázně a termály, nabídneme maďarské Hajduszoboszló. Přidali jsme i Šumavu a Krkonoše. Jak si však můžete ověřit právě v tomto katalogu, jsou naše ceny opět výborné a myslíme si, že v poměru kvalita služeb a cena, jsme nejlevnější v kraji.

Děkujeme všem našim příznivcům za podporu, za veškeré připomínky a rady, které využíváme ke zkvalitnění našich služeb. Můžu Vám za celý náš kolektiv slíbit, že i v následující sezoně uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost. Máme opravdovou radost z toho, když se vracíte spokojení z našich zájezdů plní krásných zážitků s pocitem, že jste za vložené prostředky obdrželi dobře odvedenou práci. Těšíme se na Vaši účast, mějte se všichni moc fajn a buďte zdrávi.

 
        Jaroslav Walczysko,  majitel CK A-Z TOUR, s.r.o.