Hotel Sigma

 • Hotel Sigma
 • Hotel Sigma
 • Hotel Sigma
 • Hotel Sigma
 • Hotel Sigma
Aktuální počasí: -3°C skoro jasno
Cena obsahuje
transfery z letiště a zpět v místě pobytu ubytování s uvedenou stravou služby delegáta pojištění CK proti úpadku. Leteckou dopravu z Ostravy nebo Brna do Burgasu a zpět Letištní poplatky
Cena neobsahuje
Komplexní cestovní pojištění Pojištění storna

Informace

Kód zájezdu: AZT11002130265 Typ zájezdu: U MOŘE

Popis

Hotel Sigma je komfortní 3patrový hotel s příjemnou atmosférou min. na úrovni 3-4*, cca 70 m od severní pláže Atliman a cca 200 m od centra letoviska Kiten. Ve středisku jsou dvě pláže – severní (Atliman) a jižní (Morski), obě jsou písečné a pozvolně se svažující do moře. Lehátka a slunečníky na těchto plážích jsou za poplatek.

Vybavení hotelu - vstupní hala s recepcí, výtah, res-taurace, venkovní bazén s letní zahradou, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, denní a noční bar.
Další služby v ceně pobytu - Wi-Fi v přízemí hotelu, fitness, stolní tenis.
Služby za poplatek - trezor, sauna, masáže.
Stravování - snídaně a večeře formou bufetu, široký sortiment zeleniny, sýry, salámy, saláty, polévky, teplé předkrmy, pokrmy z masa, ryb, dezerty, ovoce, mléčné výrobky a další. Nápoje u snídaně - minerální voda, džusy, čaj, káva, nápoje u večeře - minerální voda.

 

Ubytování - 2 lůžk. pokoje s možností dvou přistýlek mají sprchu, WC, fén, TV- SAT, minibar, telefon, klimatizaci a balkon. Pokoj typ A2 francouzské postele, šířka 120 cm + rozkládací pohovka (možnosti ubytování 2+1, 3+0, nebo 2+2 a 3+1). Pokoj typ B1 francouzská postel šířka 120cm + 1 klasická postel šířka 90cm (možnosti ubytování - 2+0,1+1 nebo 2+1). 

Pláž – severní pláž Atliman, vzdálená 70m, písečná, prostorná s poz-volným vstupem do moře. Půjčovna lehátek a slunečníků na pláži za poplatek. Vodní sporty, tobogán, občerstvení, bary, diskotéky.

Sport a zábava - ve středisku vodní sporty, vodní kola, windsurfing, motorové rogalo, tobogan – severní pláž, občerstvení, bary, diskotéky.

Náš názor: Hotel Sigma je vhodný pro středně náročné klienty, pro všechny věkové kategorie, ale i pro klienty, kteří ocení výbornou polo-hu hotelu blízko pláže a pěkné prostředí parku.

Dvoulůžkový pokoj

2 lůžk. pokoje s možností dvou přistýlek mají sprchu, WC, fén, TV- SAT, minibar, telefon, klimatizaci a balkon. Pokoj typ A2 francouzské postele, šířka 120 cm + rozkládací pohovka (možnosti ubytování 2+1, 3+0, nebo 2+2 a 3+1). Pokoj typ B1 francouzská postel šířka 120cm + 1 klasická postel šířka 90cm (možnosti ubytování - 2+0,1+1 nebo 2+1).

 

 

Letecká

Trasa:Letecká trasa - Brno - Ostrava

Zastávky:
 • Brno
 • Ostrava
 • Praha

Trasa:Letecká trasa - Praha

Zastávky:
 • KarvináKarviná
 • Praha

Trasa:Letecká trasa - Ostrava - Krakov

Zastávky:
 • Krakov
 • Ostrava

Polopenze

Aktuální počasí:

-3°C skoro jasno skoro jasno

Východ slunce: 04:53    Západ slunce: 15:51


Týdenní předpověď:


24.02.
sněžení
sněžení
-2 / -2 °C
25.02.
mírné sněžení
mírné sněžení
1 / -2 °C
26.02.
jasno
jasno
4 / -0 °C
27.02.
slabý déšť
slabý déšť
5 / 1 °C
28.02.
jasno
jasno
9 / 6 °C
01.03.
slabý déšť
slabý déšť
11 / 6 °C
02.03.
jasno
jasno
11 / 6 °C
img-loader img-loader img-loader