Szaflary HIT minulé sezony Termály s výlety Zobrazit img-loader Szaflary
Hajdúszoboszló NOVINKA 2021 hotel Hungarospa s term. bazénem Zobrazit img-loader Hajdúszoboszló
Celldömölk NOVINKA 2021 4* hotel Vulkán, lázně v ceně Zobrazit img-loader Celldömölk
Najděte si svoji dovolenou…

Zájezdy letecky z Prahy, lázně a termály AUTOKAREM, poznávací zájezdy

Kompletní nabídka

Výběr z aktuálních termínů

AKTUÁLNÍ INFORMACE - KORONAVIRUS

21.10. | 15:02

OTEVŘENO

Vážení klienti,  od 10.5.2021 jsme opět  otevřeli naši cestovní kancelář v Třinci i pobočku v Českém Těšíně. Vstupovat se bude jednotlivě a s respirátorem na…

Zobrazit další

Úvodní slovo majitele A-Z TOUR

Vážené dámy a pánové, vážení zákazníci a partneři!


V minulé sezoně si naše cestovní kancelář prožila nejhorší chvíle v celé své dvacetileté existenci. Z důvodu koronavirové epidemie jsme museli zrušit většinu naplánovaných zájezdů a následně vrátit uhrazené zálohy našim zklamaným klientům. My všichni, zaměstnanci CK A-Z TOUR, bychom už nikdy v budoucnu nechtěli prožít až neskutečně stresové situace tohoto období, kdy jsme museli rušit objednané ubytovací kapacity a zároveň vyřizovat denně stovky telefonátů a dotazů všech klientů, kterých se uvedená situace dotýkala. Díky enormnímu nasazení všech zaměstnanců naší cestovní kanceláře, trpělivosti a pochopení Vás, našich věrných klientů, jsme celou situaci úspěšně zvládli. Zvláštní upřímné poděkování patří Vám všem, kteří jste souhlasili s přijetím voucherů místo finanční hotovosti, moc jste nám tím pomohli.

Vážené dámy a pánové, to, že si momentálně prohlížíte katalog naší Cestovní kanceláře A-Z TOUR s.r.o. na rok 2021 znamená, že jsme se náležitě připravili na naši 21. sezonu na trhu cestovního ruchu. Doufáme, tak jako Vy všichni, že koronavirová epidemie již bude na ústupu a my budeme moci svobodně cestovat a užívat si všeho, co s tím souvisí. Minulá nešťastná sezona byla pro nás samozřejmě ztrátová. Mohu Vás ale osobně ubezpečit, že jsme ekonomicky a finančně zajištění tak, že vše zvládáme bez dluhů a jakýchkoliv půjček. Během své existence se naše firma zařadila mezi nejschopnější a nejspolehlivější cestovní kanceláře v ČR, o čemž svědčí i množství pochvalných hodnocení a stovky příznivců a přátel z celé republiky, kteří nám děkují za krásné zážitky na našich zájezdech.

Děkujeme rovněž všem za podporu, za veškeré připomínky a rady, které využíváme ke zvýšení úrovně našich akcí. Mohu Vám za celý náš kolektiv slíbit, že i v následující sezoně uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost. Máme opravdovou radost z toho, když se vracíte z našich zájezdů spokojeni, plní krásných zážitků a s pocitem, že jste za vložené prostředky obdrželi naši dobře odvedenou práci. Těšíme se na Vaši účast, mějte se všichni moc fajn a hlavně, buďte zdrávi!

Jaroslav Walczysko, majitel CK A-Z TOUR s.r.o.

Katalog

Objednávka katalogu 2021

A-Z TOUR pro Vás i na letošní rok připravil katalog zájezdů...

Chci zaslat katalog Katalog 2021

Naše reference

img-loader img-loader img-loader