Španělsko - Andalusie, Gibraltar

 • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
 • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
 • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
 • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
 • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
Aktuální počasí: 21°C polojasno
Cena obsahuje
7x ubytování letenka do Malagy a zpět transfery z letiště na hotel a zpět veškerá doprava na výlety český průvodce pojištění úpadku CK Polopenze
Cena neobsahuje
Povinné cest. pojištění léčebných výloh a storna místní poplatek 1€/osoba/den obědy 20 € lanovka na Callamoro zpáteční - 25 € Sevilla: katedrála cca. 10 Eur Alcázar 15 Eur vstupné do objektů - pokud je navštívíte: Gibraltar 10 eur (pěšky nebo busem). Minibus pod vrchol 24 eur/os. Malaga: pevnost La Alcazaba a hrad Gibralfaro – 3.20 €

Informace

Kód zájezdu: ESFERMIN Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Popis

Program zájezdu:

1.den: K večeru odlet z Prahy do Malagy, transfer do hotelu, ubytování, večeře z vlastních zdrojů.

2.den: Dopoledne prohlídka hlavního města Andalusie Malagy, která je i rodištěm slavného malíře Pabla Picassa. Možnost prohlídky jeho domu, katedrály, maurské pevnosti La Alcazaba ahradu Gibralfaro s pozůstatky římského divadla, odpoledne lanovkou na horu Callamoro (800 m.n.m.), odkud jsou nádherné výhledy nejen na celé okolí, ale za slunných dní i na Gibraltar a Afriku.

3.den: Volno, procházky, koupání.

4.den: Po snídani odjezd do Sevilly - hlavního města Andalusie. Hist. centrum města, možn. prohlídky třetí největší křesťanské katedrály v Evropě s proslulou maurskou věží Giralda (v katedrále jsou uloženy ostatky Kryštofa Kolumba) a královského paláce Alcázar se zahradami. Procházka židovskou čtvrtí Barrio de Santa Cruz, prohlídka Španělského náměstí s parkem Marie Luisa, případně věž Torre del Oro z maurského období.

5.den: Volno, procházky, koupání.

6.den: Po snídani odjezd do Gibraltaru – unikátní kolonie Velké Británie, místní dominantou je obrovská skála, ve které je 76 km podzemních tunelů a chodeb, které se využívaly pro vojenské účely. Prohlédneme si i maják na nejjižnějším cípu Gibraltaru, můžeme také navštívit i jeskyni sv. Michala. Nakonec se projdeme hlavní ulicí Starého města s obchůdky a restauracemi. Na zpáteční cestě zastávka v úžasném, malebném „bílém městě“ Ronda, které založili Keltové, budovali Féničané, Řekové, Římané i Arabové, kaňon řeky Tejo, býčí aréna aj.

7.den: Volno, procházky, nákupy suvenýrů a dárků. 8.den: Volno, nákupy, oběd v hotelu, k večeru odjezd od hotelu, přílet do Prahy v neděli po půlnoci (01:30). 

 

Hotelový komplex San Ferminse nachází v letovisku Benalmadena, na klidném místě v pěkné udržované zahradě. Pláž Torre Bermeja je vzdálená 350 metrů od hotelu. Vybavení hotelu - restaurace, Wi-Fi, venkovní bazén, bar u bazénu. Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností dětské přistýlky a s kompl. soc. zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, TV-SAT a balkonem, lednička za poplatek. Stravování: polopenze, snídaně i večeře formou bufetu.

Třílůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj

Letecká

Trasa:Letecká trasa - Brno - Ostrava

Zastávky:
 • Brno
 • Ostrava
 • Praha

Trasa:Letecká trasa - Praha - Katowice

Zastávky:
 • Katowice
 • Praha

Trasa:Letecká trasa - Ostrava - Krakov

Zastávky:
 • Krakov
 • Ostrava

Polopenze

Aktuální počasí:

21°C polojasno polojasno

Východ slunce: 06:05    Západ slunce: 18:15


Týdenní předpověď:


23.09.
slabý déšť
slabý déšť
24 / 22 °C
24.09.
déšť
déšť
22 / 22 °C
25.09.
jasno
jasno
24 / 24 °C
26.09.
jasno
jasno
25 / 23 °C
27.09.
polojasno
polojasno
25 / 23 °C
28.09.
oblačno
oblačno
24 / 22 °C
29.09.
skoro jasno
skoro jasno
24 / 22 °C
img-loader img-loader img-loader