Španělsko - Andalusie, Gibraltar

 • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
 • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
 • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
 • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
 • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
Aktuální počasí: 10°C skoro jasno
Cena obsahuje
7x ubytování letenka do Malagy a zpět transfery z letiště na hotel a zpět veškerá doprava na výlety český průvodce pojištění úpadku CK Polopenze
Cena neobsahuje
Povinné cest. pojištění léčebných výloh a storna místní poplatek 1€/osoba/den obědy 20 € lanovka na Callamoro zpáteční - 25 € Sevilla: katedrála cca. 10 Eur Alcázar 15 Eur pevnost La Alcazaba a hrad Gibralfaro – 4 € Gibraltar 10 € (pěšky nebo busem) minibus pod vrchol 30 €/os.

Informace

Kód zájezdu: ESFERMIN Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Popis

Hotelový komplex San Fermin se nachází v letovisku Benalmadena, na klidném místě v pěkné udržované zahradě. Pláž Torre Bermeja je vzdálená 350 metrů od hotelu. Vybavení hotelu - restaurace, Wi-Fi, venkovní bazén, bar u bazénu.

Program zájezdu:

1.den: K večeru odlet z Prahy do Malagy, transfer do hotelu, ubytování, večeře z vlastních zdrojů.

2.den: Dopoledne prohlídka hlavního města Andalusie Malagy, která je rodištěm i slavného malíře Pabla Picassa. Možnost prohlídky jeho domu, katedrály, maurské pevnosti La Alcazaba a hradu Gibralfaro s pozůstatky římského divadla, odpoledne lanovkou na horu Callamoro (800 m.n.m.), odkud jsou nádherné výhledy nejen na celé okolí, ale za slunných dní i na Gibraltar a Afriku.

3.den:Volno, procházky, koupání.

4.den:Po snídani odjezd doSevilly - hlavního města Andalusie. Historické centrum města, možnost prohlídky třetí největší křesťanské katedrály v Evropě s proslulou maurskou věží Giralda (v katedrále jsou uloženy ostatky Kryštofa Kolumba) a královského paláce Alcázar se zahradami. Procházka židovskou čtvrtí Barrio de Santa Cruz, prohlídka Španělského náměstí s parkem Marie Luisa, případně věž Torre del Oro z maurského období.

5.den: Volno, procházky, koupání.

6.den:Po snídani odjezd do Gibraltaru – unikátní kolonie Velké Británie, místnídominantou je obrovská skála, ve které je 76 km podzemních tunelů a chodeb, které se využívaly pro vojenské účely. Možnost prohlídky majáku na nejjižnějším cípu Gibraltaru a jeskyně sv. Michala. Nakonec se projdeme hlavní ulicí Starého města s obchůdky a restauracemi. Na zpáteční cestě zastávka v úžasném, malebném „bílém městě“ Ronda, které založili Keltové, budovali Féničané, Řekové, Římané i Arabové, kaňon řeky Tejo, býčí aréna aj.

7.den: Volno, procházky, nákupy suvenýrů a dárků. 8.den: Volno, nákupy, oběd v hotelu, k večeru odjezd od hotelu, přílet do Prahy v neděli po půlnoci (01:30).

V ceně zájezdu je: 7x ubytování v hotelu San Fermin*** Benalmádena na pobřeží Costa del Sol (350m od moře), 2 lůžk. pokoje s kompl. soc. zařízením, polopenze, snídaně i večeře formou bufetových švédských stolů, let z Prahy do Malagy a zpět, transfery z letiště v Malaze na hotel a zpět, veškerá doprava na výlety místním zájezdovým autobusem s klimatizací, český průvodce CK po celou dobu zájezdu, pojištění proti úpadku CK.  

V ceně není: Povinné komplexní cestovní pojištění vč. storna (viz tabulka v katalogu na straně 38), místní popl. 1 € /osoba/den, obědy, vstupné do objektů - pokud je navštívíte: Gibraltar 10 € (pěšky nebo busem), minibus pod vrchol 30 €/os. Malaga: pevnost La Alcazaba a hrad Gibralfaro – 4 €, lanovka na Callamoro, zpáteční - 25 €, Sevilla: katedrála cca 10 €, Alcázar 15 €. Ceny jsou z roku 2021 a mohou být tedy o něco vyšší.

Skupinám nad 15 osob zorganizujeme samostatný zájezd na míru za sníženou cenu v termínu, který si sami určí (informujte se v CK).

Slevy: včasný nákup do 28.02. - 1500 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 250 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.

Dvoulůžkový pokoj

Letecká

Trasa:Letecká trasa - Brno - Ostrava

Zastávky:
 • Brno
 • Ostrava
 • Praha

Trasa:Letecká trasa - Ostrava - Krakov

Zastávky:
 • Krakov
 • Ostrava

Trasa:Letecká trasa - Praha

Zastávky:
 • Praha

Polopenze

Aktuální počasí:

10°C skoro jasno skoro jasno

Východ slunce: 07:22    Západ slunce: 17:39


Týdenní předpověď:


30.01.
skoro jasno
skoro jasno
17 / 14 °C
31.01.
polojasno
polojasno
18 / 16 °C
01.02.
jasno
jasno
18 / 14 °C
02.02.
jasno
jasno
15 / 14 °C
03.02.
zataženo
zataženo
17 / 16 °C
04.02.
polojasno
polojasno
19 / 17 °C
05.02.
slabý déšť
slabý déšť
16 / 15 °C
img-loader img-loader img-loader