Národní parky Chorvatska

 • Národní parky Chorvatska
 • Národní parky Chorvatska
 • Národní parky Chorvatska
Aktuální počasí : 15°C polojasno

Poznávací zájezd za nádhernou přírodou

Pojeďte s námi poznávat nádhernou chorvatskou přírodu a její jedinečnou krajinu plnou řek, říček, ostrovů i ostrůvků, různých krasových útvarů a dalších neopakovatelných nádherných přírodních scenérií.

Cena obsahuje
3x ubytování doprava klimatizovaným autobusem polopenze průvodce pojištění CK proti úpadku
Cena neobsahuje
povinné cest. pojištění léčeb. výloh místní poplatek 1 €/os./den obědy vstupné

5/3 23. - 27.09.2020

Kód zájezdu: CHNAPARK Kód termínu: 915 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost
Sleva za dítě 3-12 let s jedním dospělým
500 Kč
Sleva za dítě 3-12 let na přistýlce se dvěma dospělými
2 050 Kč

Program zájezdu

1.den: odjezd v ranních hodinách - rovnou na ubytování na chorvatské pobřeží.
2. den: po snídani odjezd na prohlídku Národního parku Krka. Pěší procházka parkem k  nejznámější částí NP - Skradinské peřeji tvořená 17 kaskádami. Chladné jezírko na jejím konci nabízí 
v horkých dnech příjemné osvěžení. Odpoledne zavítáme do přístavního města Šibenik. V jeho historické části si prohlédneme středověký stavební skvost - katedrálu sv. Jakuba, dále Staré Město, Biskupský palác, Mořskou bránu, tvrz sv. Anny.
3.den: celodenní výlet lodí k souostroví Národního parku Kornati (365 ostrovů, ostrůvků a útesů nedotčené přírody). V ceně plavby je oběd z typické dalmatské kuchyně a samozřejmě místní víno.
4.den: Dopoledne program v okolí hotelu, odpoledne odjezd k Plitvickým jezerům, prohlídka nejznámějšího Národ. parku Plitvická jezera (UNESCO), kde 92 vodopádů spojuje 16 jezer s celk. rozlohou 20 hektarů. Romantická nádhera tyrkysových jezer, peřejí a vodopádů nás
 zavede do doby natáčení filmů o Vinnetouovi. My absolvujeme asi čtyřhodinovou nenáročnou túru pěšky naučnou stezkou, která nás povede kolem řady jezer a jezírek s průzračně čistou vodou a mnoha vodopády. V programu a v ceně prohlídky je i plavba lodí po největším jezeře Kozjak a jízda vláčkem parkoviště autobusu k jezeru Kozjak nebo zpět. K večeru odjezd do ČR. 5.den: přijezd v ranních hodinách.

 

V ceně zájezdu je:

3x ubytování v ***hotelu, doprava lux. zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze - snídaně (švédské stoly), večeře, průvodce CK, pojištění CK na úpadek.

V ceně zájezdu není:

Vše, co není v ceně, dále povinné cest. pojištění léčeb. výloh (viz tabulka na str. 42), místní popl. 1 €/os ./den, obědy, vstupné: Plitvice 100 Kn (370 Kč), děti a studenti 55 Kn (200 Kč, v ceně je zahrnuto jízdné speciálním autobusem a parníkem), NP Krka 90 Kn, děti a studenti 65 Kn, výlet lodí k souostroví Kornati cca 220 Kn (v ceně je oběd a víno). 

 

Slevy:

 

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody a mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:stálý klient - min.3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os.,7x a více - sleva 250 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.

Jednolůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj

Autobus

Trasa:Trasa C

Karviná, Český Těšín, Třinec,  Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno.

Zastávky:
 • Brno
 • Český Těšín
 • Frýdek-Místek
 • Havířov
 • KarvináKarviná
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Třinec

Polopenze

Aktuální počasí:

15°C polojasno polojasno

Východ slunce: 03:17    Západ slunce: 18:34


Týdenní předpověď


04.06.
oblačno
oblačno
20 / 20 °C
05.06.
prudký déšť
prudký déšť
19 / 17 °C
06.06.
jasno
jasno
20 / 18 °C
07.06.
slabý déšť
slabý déšť
21 / 19 °C
08.06.
slabý déšť
slabý déšť
21 / 19 °C
09.06.
skoro jasno
skoro jasno
22 / 19 °C
10.06.
jasno
jasno
23 / 20 °C
img-loader img-loader img-loader