EGER, HUNGUEST HOTEL FLÓRA****
EGER, HUNGUEST HOTEL FLÓRA**** pobyt v termálních lázních s výlety
Komfortní Hunguest hotel Flóra****, po rozsáhlé kompletní rekonstrukci, se nachází v lázeňském, vinařském a historickém městě Eger, přímo u městských termálních lázní, do kterých mají hoteloví hosté neomezený vstup zdarma. Moderní a elegantně zařízené pokoje i apartmány, poskytují maximální komfort. Hosté hotelu mohou přejít z hotelové haly rovnou do areálu městských termálních lázní, který se nachází v upraveném městském parku na ploše 4 hektarů. Hotel má vlastní wellness centrum, které je rovněž v ceně pobytu - zážitkový a dětský bazén, solná jeskyně, vířivka, Kneippův chodník, saunový svět (infra sauna, finská sauna, parní kabina, aroma kabina, zážitková tropická sprcha, relaxační místnost).
6/5 10. - 15.05.2026
Nastavení rezervace
Komfortní Hunguest hotel Flóra****, po rozsáhlé kompletní rekonstrukci, se nachází v lázeňském, vinařském a historickém městě Eger, přímo u městských termálních lázní, do kterých mají hoteloví hosté neomezený vstup zdarma. Moderní a elegantně zařízené pokoje i apartmány, poskytují maximální komfort. Hosté hotelu mohou přejít z hotelové haly rovnou do areálu městských termálních lázní, který se nachází v upraveném městském parku na ploše 4 hektarů. Nabízí otevřené i kryté bazény s termální vodou o teplotě 29–38 °C, které jsou vhodné pro léčbu chronických onemocnění pohybového ústrojí, revmatismu, chronických gynekologických zánětů a neplodnosti. Hydrogenuhličitanová voda je bohatá na vápník a hořčík a vzhledem k vysoké radiové emanaci patří do skupiny radioaktivních termálních vod. První záznamy o jeho léčivých účincích se objevily již v roce 1488. Hlavní bazén (38 °C) je zčásti otevřený a zčásti krytý, do velkého bazénu (28 °C) přímo tryská termální pramen, léčebný bazén (28 °C) naplňuje pramen Turecké koupele. Pro děti je k dispozici vodní hrad s atrakcemi a dětský bazén. Naproti hotelu se nacházejí impozantní turecké lázně, které evokují kulturu koupání z doby bývalé osmanské nadvlády a lze je navštívit samostatným vchodem (vstupné není v ceně).
Vybavení hotelu: recepce, výtah, restaurace, bar, turecká kavárna, terasa na slunění, šipky, kulečník, posilovna, stolní tenis, kadeřník, pedikúra, manikúra a venkovní tenisový kurt. Hotel má vlastní wellness centrum, které je rovněž v ceně pobytu - zážitkový a dětský bazén, solná jeskyně, vířivka, Kneippův chodník, saunový svět (infra sauna, finská sauna, parní kabina, aroma kabina, zážitková tropická sprcha, relaxační místnost).
Hosté hotelu mají navíc možnost zakoupení léčebných procedur: vyšetření u lékaře (revmatolog, interní specialista), masáže, léčebná gymnastika (individuální, skupinová, vodní), vodoléčba (tryskové masáže), elektroléčba (ultrazvuk, galvanický proud, galvanická lázeň), bahenní zábaly, fyzioterapie, kryoterapie
Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s kompletním sociálním vybavením, klimatizací, minibarem, TV, telefonem, Wi-Fi, županem, trezorem a fénem. Jednolůžkové pokoje jsou v podkroví a bez balkonu.
Stravování: V hotelové restauraci se podávají snídaně a večeře formou bufetu. Nabízí tradiční maďarskou, ale i mezinárodní kuchyni.
V ceně zájezdu jsou i 3 výlety:
Výlet č. 1 (bus – 15km) prohlídka největšího vinařství v egerské oblasti - Egri Korona Borház v obci Demjén, které obhospodařuje vinice na dvě stě sedmdesáti hektarech. Možnost degustace vín s prohlídkou unikátního barikového sklepa při svíčkách a nákup kvalitního vína. Cestou krátká zastávka s výhledem na termály Egerszalók s unikátním solným kopcem. (jako v turecké Pamukkale).
Výlet č. 2 (bus – 3km) návštěva vyhlášeného „Údolí krásných žen“ - přes dvě stě vinných sklípků. V jednom z nich posedíme a ochutnáme několik vzorků místních výborných vín.
Výlet č. 3 (pěšky – 1km) - prohlídka historického centra Egeru s průvodcem. Hrad, arcibiskupský palác, tržnice, bazilika, možnost návštěvy Muzea marcipánu či výstupu na minaret.
V ceně zájezdu je: ubytování – Hunguest hotel Flóra****, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze – snídaně i večeře formou bufetu. Neomezený vstup do hotelového wellness, včetně vstupu do všech objektů centrálních termálních lázní a koupaliště, delegát CK, pojištění CK proti úpadku.
V ceně zájezdu není: vše, co není uvedeno v ceně zájezdu a dále: místní poplatek cca 2,6 € osoba/noc od 18 let (vybere průvodce), komplexní cestovní pojištění včetně storna.
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody a mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Slevy: včasný nákup do 15.02. - 500 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 300 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.
Klientům vlastní dopravou (min. 3 noci) a skupinám (min. 2 noci) zajišťujeme ubytování na vyžádání (mimo termíny našich autobus. zájezdů).
2 lůžkový pokoj
3 lůžkový pokoj
Autobus
Trasa:Trasa A
Karviná,Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.
Zastávky:
-
Čadca
-
Český Těšín
-
Frýdek-Místek
-
Havířov
-
Jablunkov
-
KarvináKarviná
-
Ostrava
-
Třinec AS
-
Třinec MHD Terasa
Polopenze
Aktuální počasí:
4°C
zataženo
Východ slunce: 05:45 Západ slunce: 15:05
Týdenní předpověď

jasno
7 / 2 °C

oblačno
9 / 4 °C

zataženo
11 / 4 °C

zataženo
8 / 5 °C

zataženo
7 / 5 °C

déšť
7 / 7 °C

slabý déšť
8 / 8 °C