Hajdúszoboszló, hotel Járja

 • Hajdúszoboszló, hotel Járja
 • Hajdúszoboszló, hotel Járja
 • Hajdúszoboszló, hotel Járja
 • Hajdúszoboszló, hotel Járja
Aktuální počasí : 15°C jasno

Hajdúszoboszló je město ve východním Maďarsku, které je dnes nazýváno mekkou revmatiků. Město proslavil areál termálních lázní Hungarospa a Aquapalace s unikátní alkalickou, hydrogenuhličitanovou vodou, který patří k největším lázním v Evropě. 

 

Cena obsahuje
Ubytování hotel Járja*** doprava zájezd. autobusem průvodce CK po celou dobu zájezdu pojištění CK proti úpadku Klienti CK A-Z Tour mají v ceně 1x denně vstupné do termálních lázní Hungarospa (moímo první a poslední den pobytu). snídaně formou švédských stolů využívání hotelového wellness centra (infrasauna. finská sauna. fitness)
Cena neobsahuje
Vše co není uvedeno v ceně zájezdu místní lázeňský poplatek 500 HUF/ osoba/noc od 18 let (platí se na místě) komplexní cestovní pojištění vč. storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů

7/6 17. - 23.09.2023

Kód zájezdu: HUJARJA Kód termínu: 77123 Typ zájezdu: LÁZEŇSKÝ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost
Sleva na dítě 3-12 s jedním dospělým
500 Kč
Sleva za dítě 3-12 let na přistýlce se dvěma dospělými
2 000 Kč

Oblíbený hotel Járja*** s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na nejvýhodnějším místě v Hajdúszoboszló - přímo u lázeňské promenády a zároveň cca 80m od vchodu do známých lázní Hungarospa Hajdúszoboszló s unikátní léčivou vodou.

Je zde 19 krytých i otevřených bazénů s čirou vodou i termální léčivou vodou Gyógyfürdő (34 až 38°C) o celkové ploše 10 000 čtverečních metrů a 2000 hodin slunečního svitu ročně. Pára s obsahem solí jódu vystupující z hladiny bazénů vytváří speciální léčivé mikroklima lázní. Největší senzací je tzv. středozemní mořská pláž - největší ve střední Evropě. Písečná pláž a palmy budí dojem koupání na mořském pobřeží. Nahnědlá termální voda má unikátní složení. Obsahuje velké množství jódu, bromu, železa, manganu, fluoridů, solí a více než dvacet dalších minerálních látek. K léčebným účelům se zde používá rovněž horké léčivé bahno. Léčí se zde kloubová a revmatická onemocnění, bolesti páteře, plotének, Bechtěrejevova choroba a kožní onemocnění, dále nemoci imunitního systému a nemoci, které jsou způsobené hormonálními poruchami (například štítná žláza, gynekologické problémy). Uvnitř areálu jsou bufety, restaurace, stánky, kavárny, drobní prodejci, masáže, vířivky a další lákadla. Ceny jídel jako u nás, a hlavně nemusíte umět maďarsky, ani německy nebo anglicky, obstojně rozumí jak česky, tak polsky, dokonce mají i nápisy v polštině a jídelní lístky v češtině. V Hajdúszoboszló to žije ve dne i v noci, žádné nudné lázně!

Vybavení hotelu - recepce, restaurace, wellness centrum, infračervená a finská sauna, masážní místnost a posilovna - pro hotelové hosty zdarma. Zajímavé je umístění vířivky v kopuli nad hotelem. Hotelová restaurace nabízí nejen velký výběr jídel maďarské kuchyně, ale i živou hudbu s večerními programy téměř každý den. Hotel nemá výtah.

Vybavení pokojů - prostorné komfortní pokoje jsou vybavené kompletním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, umyvadlo, WC), klimatizací, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, ledničkou a trezorem. Na lázeňské promenádě, která začíná u hotelu, je nespočet restaurací a zahrádek. Odevšad zní živá hudba. Restaurace a čardy nabízejí jak tradiční maďarská jídla, tak speciality mezinárodní kuchyně a rovněž vynikající vína z nedaleké tokajské nebo egerské oblasti.

V ceně zájezdu je: ubytování – hotel Járja, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, snídaně formou švédských stolů, využívání hotelového wellness centra (infrasauna, finská sauna, fitness), delegát CK, pojištění CK proti úpadku. Klienti CK A-Z TOUR mají v ceně 1x denně vstupné do termálních lázní Hungarospa! (mimo dny příjezdu a odjezdu).

V ceně zájezdu není: vše, co není uvedeno v ceně zájezdu a dále: místní (lázeňský) poplatek 500,- HUF/ osoba/noc od 18 let (platí se na místě), komplexní cestovní pojištění vč. storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů.

 

Slevy:včasný nákup do 28.02. - 250 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 150 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz

Klientům vlastní dopravou (min. 3 noci) a skupinám (min. 2 noci) zajišťujeme ubytování na vyžádání (mimo termíny našich autobus. zájezdů).

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

1 lůžkový pokoj

3 lůžkový pokoj

2 lůžkový pokoj

Autobus

Trasa:Trasa A

Karviná,Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.

Zastávky:
 • Čadca
 • Český Těšín
 • Frýdek-Místek
 • Havířov
 • Jablunkov
 • KarvináKarviná
 • Ostrava
 • Třinec AS
 • Třinec MHD Terasa

Snídaně

Aktuální počasí:

15°C jasno jasno

Východ slunce: 02:44    Západ slunce: 18:18


Týdenní předpověď


29.05.
déšť
déšť
23 / 16 °C
30.05.
slabý déšť
slabý déšť
22 / 17 °C
31.05.
jasno
jasno
19 / 14 °C
01.06.
zataženo
zataženo
19 / 15 °C
02.06.
slabý déšť
slabý déšť
21 / 16 °C
03.06.
slabý déšť
slabý déšť
16 / 12 °C
04.06.
polojasno
polojasno
19 / 15 °C
img-loader img-loader img-loader