Baltské moře, Sobieszewo

 • Baltské moře, Sobieszewo
 • Baltské moře, Sobieszewo
 • Baltské moře, Sobieszewo
 • Baltské moře, Sobieszewo
 • Baltské moře, Sobieszewo
 • Baltské moře, Sobieszewo
 • Baltské moře, Sobieszewo
 • Baltské moře, Sobieszewo
 • Baltské moře, Sobieszewo
 • Baltské moře, Sobieszewo
 • Baltské moře, Sobieszewo
 • Baltské moře, Sobieszewo
 • Baltské moře, Sobieszewo
 • Baltské moře, Sobieszewo
Aktuální počasí : 7°C skoro jasno

Pohodová poznávací dovolená s výlety

Pobyt u Baltského moře s mírným přímořským klimatem a čistým ovzduším s vysokým obsahem jódu, solí, a dalších prvků, má velice příznivé účinky na léčbu chorob horních cest dýchacích a astmatu a je ideální kombinací odpočinku a léčby těchto nemocí. Pojeďte s námi na pohodový zájezd, kde se díky výletům seznámíte i s historií a pestrou minulostí tohoto nádherného kraje.

Cena obsahuje
ubytování doprava klimatizovaným autobusem polopenze 1x zábavný večer 3x výlet autobusem průvodce pojištění CK proti úpadku
Cena neobsahuje
Povinné cest. pojištění léčeb. výloh a storna místní (lázeňský) popl. 2.5 zł/os/den vstupné do různých objektů Lodní lístky

7/6 26.07. - 01.08.2020

LAST MINUTE Kód zájezdu: PLRENUSZ Kód termínu: 615 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Výlet Frombork, Malbork
150 Kč / osoba
Ověřuji dostupnost
Sleva za dítě 3-12 let s jedním dospělým
1 000 Kč
Sleva za dítě 3-12 let na přistýlce se dvěma dospělýma
3 650 Kč

Hotel Renusz***se nachází v borovém lese, na klidném místě, nedaleko vesničky Sobieszewo,15km od Gdaňska a 15 minut pěšky (cca 1km) od písečné plážes mírným klesáním do moře.  Vybavení hotelu – recepce 24h, restaurace, noční klub, bar, společenská místnost s krbem a TV, kulečník, stolní fotbálek, wellness se saunou, masážemi a fitness, venkovní posezení s ohništěm, půjčovna sportovních potřeb a kol. Ubytování – 2 a 3 lůžkové pokoje s pohodlnými lůžky, pracovním stolem, TV, telefon, Wi-Fi, rychlovarnou konvicí a koupelnou s kompletním sociálním vybavením a fénem.

Program zájezdu:

1.den: Ráno odjezd z nástupních míst, příjezd na ubytování, večeře.

2.den: Ranní procházka po pláži, seznámení s okolím hotelu, dopoledne procházka do centra obce Sobieszewo, odpoledne volno, procházky po pláži, koupání.

3.den: Gdynia – prohlídka místního přístavu a okružní plavba gdyňským přístavem, kde kotví velké zaoceánské lodě, prohlídka známé plachetnice „Dar Pomorza“, což je jedna z nejslavnějších lodí polského námořnictva a dnes je z ní veřejnosti přístupné muzeum a dále torpedoborce Błyskawica, který byl postaven v l. 1935–1937 ve Velké Británii a poté se aktivně zúčastnil bojů ve 2. sv. válce.

4.den: Frombork, Malbork, výlet za příplatek 150 Kč (do 14,99 let zdarma). Frombork, komplex s katedrálami, kanovnickými domy a biskupskými paláci, místo, kde působil známý astronom Mikuláš Koperník. Malbork - tisíce návštěvníků tady každoročně přijíždí obdivovat největší gotickou stavbu světa a jeden z nejkrásnějších středověkých hradů Evropy - Hrad řádu německých rytířů (UNESCO). Po prohlídce odjezd na ubytování.

5.den:  Gdaňsk – prohlídka slavných loděnic, historické centrum, Královská cesta, Artušův dvůr, bazilika Nejsvětější Panny Marie (největší cihlový chrám v Evropě), na závěr navštívíme poloostrov Westerplate s památníkem věnovaným jeho obráncům.

6.den:Sopoty, prohlídka místního mola a pláže (koupání), procházka ulicí  Monte Casino (obchody, kavárny, bary, restaurace), možnost návštěvy aquaparku. Cestou na ubytování si prohlédneme unikátní baziliku Oliwa, která je plná uměleckých děl včetně  23 různých oltářů a obrovských varhan (7896 trubek),

7.den:po snídani odjezd do ČR.

 

V ceně zájezdu je:

Ubytování – hotel Renusz, doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací bez nočních přejezdů, polopenze – snídaně formou švédských stolů, večeře servírovaná – 3 chody, 1x zábavný večer, 3x výlet autobusem, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku

 

 

V ceně zájezdu není:

Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných zdravotních důvodů (viz tabulka na straně 42), vstupné do různých objektů, lodní lístky, místní (lázeňský) popl. 2,5 zł na osobu a den.

 

 

Příplatek za výlet  Frombork, Malbork - 150 Kč/osoba nad 15 let.

Příplatky za svoz: Brno – 400 Kč/osoba, Vyškov – 350 Kč/osoba, Prostějov – 300 Kč/osoba, Hranice – 250 Kč/osoba.

 

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody a mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:stálý klient - min.3x na našem zájezdu – sleva 200 Kč/os.,7x a více - sleva 300 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.

Klienti vlastní dopravou - jen mimo termíny našich autobusových zájezdů. Neplatí pro ně slevy a v ceně pobytu nemají výlety a delegáta CK

2 lůžkový pokoj

3 lůžkový pokoj

1 lůžkový pokoj

Autobus

Trasa:Trasa B

Karviná, Český Těšín, Třinec,  Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Bohumín, Polsko

Zastávky:
 • Bohumín
 • Český Těšín
 • Frýdek-Místek
 • Havířov
 • KarvináKarviná
 • Ostrava
 • Třinec

Polopenze

Aktuální počasí:

7°C skoro jasno skoro jasno

Východ slunce: 02:15    Západ slunce: 19:10


Týdenní předpověď


04.06.
jasno
jasno
15 / 12 °C
05.06.
déšť
déšť
13 / 11 °C
06.06.
slabý déšť
slabý déšť
14 / 12 °C
07.06.
slabý déšť
slabý déšť
14 / 15 °C
08.06.
déšť
déšť
18 / 12 °C
09.06.
skoro jasno
skoro jasno
18 / 14 °C
10.06.
slabý déšť
slabý déšť
20 / 16 °C
img-loader img-loader img-loader