Lázně Piešťany, hotel Park

 • Lázně Piešťany, hotel Park
 • Lázně Piešťany, hotel Park
 • Lázně Piešťany, hotel Park
 • Lázně Piešťany, hotel Park
 • Lázně Piešťany, hotel Park
Aktuální počasí : 16°C hustá mlha

Lázně Piešťany, hotel Park

Cena obsahuje
Doprava zájezdovým autobusem ubytování polopenze delegát CK župan pojištění CK proti úpadku volný vstup do hotel. bazénu volný vstup do fitness centra fit program večerní zábava s živou hudbou dle programu 1x za pobyt zapujčení 1 páru holí nordic walking
Cena neobsahuje
povinné cestovní pojištění léčebních výloh a storna Místní lázeňský poplatek 1.5€ na osobu a den Možnost dokoupení oběda za 10€/os/den nebo v CK AZTOUR za 290 Kč/den Možnost dokoupení balíčku procedur za příplatek 1400 Kč

7/6 06. - 12.09.2020

LAST MINUTE Kód zájezdu: SK_PIEŠŤANY Kód termínu: 825 Typ zájezdu: LÁZEŇSKÝ

Nastavení rezervace

1.
Balíček procedur (5 procedur)
1 400 Kč / osoba
Ověřuji dostupnost
Sleva za dítě 6-12 let s 1 dospělým (2lůžk.pokoj)
1 000 Kč
Sleva za 2. dítě 6-12 let s 2 dospělýma osobama
3 000 Kč
Sleva za 1. dítě 6-12 let s 2 dospělýma osobama
7 250 Kč

Komfortní zrenovovaný 4* hotel Park se nachází v naprosto klidném prostředí krásného městského parku, pouhých 800 m od vchodu na piešťanský Lázeňský ostrov. Moderní budova hotelu nabízí rehabilitační a regenerační programy vysoké kvality. Hotel je vhodný i pro různá školení, konference a kongresy. V hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace, kavárna, interne-tový bar s panoramatickou střešní terasou a lehátky na opalování, konferenční sál a několik salónků. Je zde rehabilitace, wellness centrum s vodoléčbou, balneoterapií a saunovým komplexem s finskou saunou, infra saunou a parní koupelí.

Nový krytý bazén s ohřívanou vodou a různými vodními atrakcemi (vodopád, podvodní gejzír a vodní křesla s perličkovou hydromasáží) má rozměry 16×8,3×1,2 m a teplotu 31°C. U všech typů pobytů je do krytého bazénu volný vstup.

Restaurace a Slovenská izba na 6. poschodí se specializují na slovenskou kuchyni, ke café baru patří letní terasa. Hotel pořádá pravidelné tematické večeře s prezentací jídel (francouzská, slovenská kuchyně, sezonní bufet apod.) a pravidelný dezertní bufet (mix banketových zákusků, domácí záviny hotelového cukráře, palačinky se zdobením dle výběru a pod).

Vybavení pokojů: Všechny pokoje mají TV-SAT, telefon, lednici, balkon (s pěkným výhledem do parku, nebo na řeku Váh), Wi-Fi (zdarma), župan, bezpečnostní schránku a koupelnu s fénem.

Procedury poskytované v balneocentru hotelu Park Piešťany: bahenní zábaly, parafango zábal, sauny (parní, infra, finská), masáže, sirná koupel, hydromasážní vana, perličková koupel, elektroléčba (magnetoterapie, ultrazvuk, TENS, interferenční a diadynamické proudy), individuální léčebný tělocvik, skupinová kineziterapie, nordic walking, laser, lokální kryoterapie, plynové uhličité insuflácie, oxygenoterapie.

 

V ceně pobytu je:

Doprava zájezd. autobusem, ubytování, polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, delegát CK, župan, pojištění CK proti úpadku.

V ceně pobytu je rovněž volný vstup do hotel. bazénu, volný vstup do fitness centra, fit program - min. 2x za pobyt skupinové cvičení: aquafitness, břišní tance ve vodě nebo pilates, fitbalony, večerní zábava s živou hudbou - dle  programu, 1x za pobyt zapůjčení 1 páru holí na nordic walking,

 

V ceně není:

Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zru-šení zájezdu z vážných zdravotních důvodů (viz tabulka na straně 42), místní popl. 1,50€ / osoba / noc se platí na recepci hotelu.

Možnost dokoupení oběda formou jednod. bufetu na místě za 10€/den, nebo v CK A-Z TOUR za 290 Kč/den.

Možnost dokoupení balíčku procedur za příplatek 1400 Kč. 

Balíček obsahuje: 1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x parafango (bahno + parafín) 20 min., 1x hydromasážní vana (20 min.), 1x oxygenoterapie s vitam. nápojem (20 min.), 1x grepovo - citronový detoxikační zábal.

 

Slevy:

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody a mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:stálý klient - min.3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os.,7x a více - sleva 250 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.

Klienti vlastní dopravou - jen mimo termíny našich autobusových zájezdů. Neplatí pro ně slevy a v ceně pobytu nemají výlety a delegáta CK.

 

2 lůžkový pokoj s přistýlkou

Výbava pokoje

1 lůžkový pokoj

2 lůžkový pokoj

Autobus

Trasa:Trasa A

Karviná,Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.

Zastávky:
 • Čadca
 • Český Těšín
 • Frýdek-Místek
 • Havířov
 • Jablunkov
 • KarvináKarviná
 • Ostrava
 • Třinec

Polopenze

Aktuální počasí:

16°C hustá mlha hustá mlha

Východ slunce: 03:35    Západ slunce: 18:03


Týdenní předpověď


13.08.
jasno
jasno
26 / 21 °C
14.08.
slabý déšť
slabý déšť
25 / 20 °C
15.08.
déšť
déšť
21 / 17 °C
16.08.
zataženo
zataženo
25 / 17 °C
17.08.
polojasno
polojasno
24 / 22 °C
18.08.
déšť
déšť
24 / 20 °C
19.08.
déšť
déšť
24 / 20 °C
img-loader img-loader img-loader