Podhájska, aparthotel Andrejka

 • Podhájska, aparthotel Andrejka
 • Podhájska, aparthotel Andrejka
 • Podhájska, aparthotel Andrejka
 • Podhájska, aparthotel Andrejka
 • Podhájska, aparthotel Andrejka
 • Podhájska, aparthotel Andrejka
 • Podhájska, aparthotel Andrejka
 • Podhájska, aparthotel Andrejka
 • Podhájska, aparthotel Andrejka
 • Podhájska, aparthotel Andrejka
 • Podhájska, aparthotel Andrejka
 • Podhájska, aparthotel Andrejka
 • Podhájska, aparthotel Andrejka
Aktuální počasí : 18°C jasno

TERMÁLNÍ LÁZNĚ PODHÁJSKA, APARTHOTEL ANDREJKA

Apartmánový hotel Andrejka má velmi výhodnou polohu. Nachází se v mírném svahu přímo (cca 80 m) nad areálem termálních lázní Podhájska. Jedná se o nově postavený 4podlažní ubytovací komplex s moderním vybavením a pěkným výhle- dem na celý areál lázní.

Cena obsahuje
ubytování doprava zájezdovým autobusem wi-fi (na pokoji) delegát CK pojištění CK proti úpadku
Cena neobsahuje
vstupné do areálu TK úklid pokojů povinné komplexní cestovní pojištění vč. storna místní poplatek 1€/os./noc

7/6 29.05. - 04.06.2023

LAST MINUTE Kód zájezdu: SKANDREJKA Kód termínu: 28823 POSLEDNÍ POKOJ NA OVĚŘENÍ U CK! Typ zájezdu: LÁZEŇSKÝ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost
Sleva na dítě 3-12 let s jedním dospělým
500 Kč
Sleva za dítě 3-12 let na přistýlce
2 000 Kč

Podhájska je obec v okrese Nové Zámky, která získala svůj věhlas díky extrémně léčivé termální vodě, která zde vyvěrá na povrch. Tato třetihorní geotermální mořská voda má velice unikátní složení a vysoký obsah různých prvků a minerálů - podobné jaké má Mrtvé moře. Obsahuje mořskou sůl, ta má při zevní aplikaci antiseptický, protizánětlivý a čisticí efekt. Dále obsahuje harmonickou skladbu kyseliny borité a křemičité, hořčíku, zinku, jódu, lithia, vápníku, chromu, draslíku, bromu, fluoru, stroncia, rubidia, titanu, železa, mědi a dalších prvků a minerálů. Jsou to zvláště ty prvky a minerály, které mají ověřený pozitivní efekt při různých ekzémech, vyrážkách a kožních onemocněních. Voda v bazénech je velmi horká, ale nemusíte se bát množení bakterií, protože obsah jódu v této vodě je tak vysoký, že zabrání šíření jakýchkoliv přenosných nemocí. Kvůli vysoké koncentraci jódu má voda v Podhájske specifické hnědorezavé zabarvení a charakteristický zápach. Areál termálního koupaliště má 12ha a osm různých bazénů s rozdílnou teplotou vody. 4 z nich jsou s termální vodou 36–38°C (jeden je pro děti - 32°C).  

V zimní sezoně cca od 1.11. do 30.4. jsou otevřeny: sedací bazén - s termální vodou, teplota do 40 °C, dětský bazén - s termální vodou, teplota vody do 32 °C (hloubka 0,5 m), ochlazovací bazén - s užitkovou vodou, teplota vody min. 18 °C. Cca od května jsou otevřeny další bazény. Bližší info na www.tkpodhajska.sk. V areálu term. koupaliště je rovněž areál wellness centra Aquamarín, kde se nachází venkovní a vnitřní bazénový svět, vitální svět, turecká lázeň Hammam, komplex saun, odpočinkové prostory, vodní bar a kavárna. Vstup do wellness centra Aquamarín je samostatný. Blahodárná léčivá geotermální voda z Podhájske léčí: nemoci dýchacích cest, astma, vleklé nemoci průdušek, kožní nemoci (zejména atopický ekzém a lupénku), revmatizmus, dnu (lithium), bolesti kloubů, artritidu, osteoporózu, doléčení zlomenin (fosforečnany a vápník), chronické bolesti zad a páteře (bromidy tišící bolest), poruchy štítné žlázy (jodidy), cévní onemocnění, léčení kosmetických a dermatologických potíží pokožky.

Areál je otevřen v hlavní sezoně od 1.6. do 14.9. od 9:00 do 19:00, mimo tuto sezónu od 9:00 – 18:00. Každé pondělí je na TK uzavírací den - mimo období 1.6. - 14.9., kdy je i v pondělí areál otevřen od 13:00  do 19:00 hod.

 

Apartmánový hotel Andrejka má velmi výhodnou polohu. Nachází se v mírném svahu přímo (cca 80 m) nad areálem termálních lázní Podhájska. Jedná se o nově postavený 4podlažní ubytovací komplex s moderním vybavením a pěkným výhledem na celý areál lázní. Vybavení hotelu - recepce, výtah. Ubytování - 2 a 3lůžk. pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním nádobím, kompletním sociálním zařízením, TV a ledničkou. Přistýlka má na délku 160 cm, proto je vhodná jen pro dítě. Stravování vlastní, možnost stravování v blízkých restauracích, nebo četných bufetech přímo na termálním koupališti.

V ceně zájezdu je: ubytování, doprava zájezdovým autobusem, Wi-Fi (na pokoji), delegát CK, pojištění CK proti úpadku. 

V ceně zájezdu není: povinné komplexní cest. pojištění vč. storna, vstupné do areálu TK, místní popl. 1 €/os. /noc,  platba na místě. Klienti si sami povlékají ložní prádlo a vynášejí smetí, v průběhu pobytu se pokoje neuklízejí.

 

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:včasný nákup do 28.02. - 200 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 100 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz

Klientům vlastní dopravou (min. 3 noci) a skupinám (min. 2 noci) zajišťujeme ubytování na vyžádání (mimo termíny našich autobus. zájezdů).

Jednolůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj

2 lůžk. pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem se zákl. nádobím, kompl. soc. zařízením, TV a ledničkou.

Třílůžkový pokoj

2 a 3 lůžk. pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem se zákl. nádobím, kompl. soc. zařízením, TV a ledničkou. 

Autobus

Trasa:Trasa A

Karviná,Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.

Zastávky:
 • Čadca
 • Český Těšín
 • Frýdek-Místek
 • Havířov
 • Jablunkov
 • KarvináKarviná
 • Ostrava
 • Třinec AS
 • Třinec MHD Terasa

Bez stravy

Aktuální počasí:

18°C jasno jasno

Východ slunce: 02:54    Západ slunce: 18:33


Týdenní předpověď


29.05.
slabý déšť
slabý déšť
23 / 15 °C
30.05.
déšť
déšť
21 / 15 °C
31.05.
jasno
jasno
20 / 14 °C
01.06.
zataženo
zataženo
19 / 14 °C
02.06.
jasno
jasno
21 / 16 °C
03.06.
jasno
jasno
22 / 14 °C
04.06.
zataženo
zataženo
20 / 16 °C
img-loader img-loader img-loader