Podhájska, penzion Energy I

 • Podhájska, penzion Energy I
 • Podhájska, penzion Energy I
 • Podhájska, penzion Energy I
 • Podhájska, penzion Energy I
 • Podhájska, penzion Energy I
 • Podhájska, penzion Energy I
 • Podhájska, penzion Energy I
 • Podhájska, penzion Energy I
 • Podhájska, penzion Energy I
 • Podhájska, penzion Energy I
 • Podhájska, penzion Energy I
 • Podhájska, penzion Energy I
 • Podhájska, penzion Energy I
 • Podhájska, penzion Energy I
Aktuální počasí : 18°C polojasno

PODHÁJSKA, PENZION ENERGY I

Velmi oblíbený penzion Energy I s vlastním wellness a termálními bazény se nachází na výborném místě u hlavního vstupu do termálního koupaliště. Vybavení penzionu Energy I - recepce, wellness centrum "Římské lázně" v antickém stylu s termálními bazény se stejným složením termální vody jako na termálním koupališti.

Cena obsahuje
ubytování doprava delegát CK polopenze wi-fi pojištění CK proti úpadku volný vstup do wellness Klienti CK A-Z Tour mají slevu 10% ve stylové restauraci v Energy II
Cena neobsahuje
povinné komplexní cestovní pojištění vč. storna místní poplatek 1€/os./noc

7/6 26.08. - 01.09.2024

Kód zájezdu: SKENERGY1 Kód termínu: 60024 Typ zájezdu: LÁZEŇSKÝ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost
Sleva za dítě 3-12 let na přistýlce s dvěmi dospělými
3 000 Kč
Sleva na dítě 3-12 let s jedním dospělým
500 Kč

Podhájska je obec v okrese Nové Zámky, která získala svůj věhlas díky extrémně léčivé termální vodě, která zde vyvěrá na povrch. Tato třetihorní geotermální mořská voda má velice unikátní složení a vysoký obsah různých prvků a minerálů - podobné jaké má Mrtvé moře. Obsahuje mořskou sůl, ta má při zevní aplikaci antiseptický, protizánětlivý a čisticí efekt. Dále obsahuje harmonickou skladbu kyseliny borité a křemičité, hořčíku, zinku, jódu, lithia, vápníku, chromu, draslíku, bromu, fluoru, stroncia, rubidia, titanu, železa, mědi a dalších prvků a minerálů. Jsou to zvláště ty prvky a minerály, které mají ověřený pozitivní efekt při různých ekzémech, vyrážkách a kožních onemocněních. Voda v bazénech je velmi horká, ale nemusíte se bát množení bakterií, protože obsah jódu v této vodě je tak vysoký, že zabrání šíření jakýchkoliv přenosných nemocí. Kvůli vysoké koncentraci jódu má voda v Podhájske specifické hnědorezavé zabarvení a charakteristický zápach. Areál termálního koupaliště má 12ha a osm různých bazénů s rozdílnou teplotou vody. 4 z nich jsou s termální vodou 36–38°C (jeden je pro děti - 32°C).  

V zimní sezoně cca od 1.11. do 30.4. jsou otevřeny: sedací bazén - s termální vodou, teplota do 40 °C, dětský bazén - s termální vodou, teplota vody do 32 °C (hloubka 0,5 m), ochlazovací bazén - s užitkovou vodou, teplota vody min. 18 °C. Cca od května jsou otevřeny další bazény. Bližší info na www.tkpodhajska.sk. V areálu term. koupaliště je rovněž areál wellness centra Aquamarín, kde se nachází venkovní a vnitřní bazénový svět, vitální svět, turecká lázeň Hammam, komplex saun, odpočinkové prostory, vodní bar a kavárna. Vstup do wellness centra Aquamarín je samostatný. Blahodárná léčivá geotermální voda z Podhájske léčí: nemoci dýchacích cest, astma, vleklé nemoci průdušek, kožní nemoci (zejména atopický ekzém a lupénku), revmatizmus, dnu (lithium), bolesti kloubů, artritidu, osteoporózu, doléčení zlomenin (fosforečnany a vápník), chronické bolesti zad a páteře (bromidy tišící bolest), poruchy štítné žlázy (jodidy), cévní onemocnění, léčení kosmetických a dermatologických potíží pokožky.

Areál je otevřen v hlavní sezoně od 1.6. do 14.9. od 9:00 do 19:00, mimo tuto sezónu od 9:00 – 18:00. Každé pondělí je na TK uzavírací den - mimo období 1.6. - 14.9., kdy je i v pondělí areál otevřen od 13:00  do 19:00 hod.

Velmi oblíbený penzion Energy I s vlastním wellness a termálními bazény se nachází na výborném místě u hlavního vstupu do termálního koupaliště. Vybavení penzionu Energy I - recepce, wellness centrum "Římské lázně" v antickém stylu s termálními bazény se stejným složením termální vody jako na termálním koupališti. Vnitřní velký sedací bazén (100 míst) je vybaven hydromasážními tryskami, které se spouští pravidelně jednou za hodinu na 20 minut. Uvenkovního plaveckého bazénu, rovněž s termální vodou, jsou lehátka zdarma. Klienti CK A-Z TOUR mají do těchto Římských lázní v penzionu Energy I. neomezený vstup zdarma. Další služby jsou za příplatek (sauna, vířivka, masáže, zábaly, vanové koupele aj.). V hale za recepcí je v provozu menší bar s posezením a Wi-Fi připojením zdarma. Ubytování – Energy I - 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a kompletním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají TV-SAT s českými programy, sušák na prádlo a ventilátor. Penzion nemá výtah. Pokoje v nejvyšším podlaží jsou vybaveny klimatizací, která je v ceně pobytu. Stravování je v jídelně v 1. patře penzionu Energy I (nová letní terasa), snídaně formou švédských stolů (teplý bufet), večeře výběr ze dvou jídel.

V ceně zájezdu je: Ubytování, doprava zájezd. autobusem s klimatizací, polopenze: snídaně a večeře, volný vstup do wellness, Wi-Fi na recepci, delegát CK, pojištění CK proti úpadku. Klienti A-Z TOUR mají slevu 10 % ve stylové restauraci ENERGY II.

V ceně zájezdu není: Povinné komplexní cestovní pojištění vč. storna (viz tabulka na straně 6), místní poplatek 1 €/os/noc, vybere průvodce CK.

 

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody a mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny

Slevy: včasný nákup do 15.02. - 350 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 250 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.

1 lůžkový pokoj

2 lůžkový pokoj s možností přistýlky

Autobus

Trasa:Trasa A

Karviná,Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.

Zastávky:
 • Čadca
 • Český Těšín
 • Frýdek-Místek
 • Havířov
 • Jablunkov
 • KarvináKarviná
 • Ostrava
 • Třinec AS
 • Třinec MHD Terasa

Polopenze

Aktuální počasí:

18°C polojasno polojasno

Východ slunce: 03:05    Západ slunce: 18:39


Týdenní předpověď


19.07.
skoro jasno
skoro jasno
31 / 23 °C
20.07.
slabý déšť
slabý déšť
24 / 18 °C
21.07.
jasno
jasno
27 / 22 °C
22.07.
slabý déšť
slabý déšť
28 / 20 °C
23.07.
zataženo
zataženo
24 / 18 °C
24.07.
oblačno
oblačno
22 / 15 °C
25.07.
jasno
jasno
21 / 17 °C
img-loader img-loader img-loader