Podhájska, penzion Energy II

 • Podhájska, penzion Energy II
 • Podhájska, penzion Energy II
 • Podhájska, penzion Energy II
 • Podhájska, penzion Energy II
 • Podhájska, penzion Energy II
 • Podhájska, penzion Energy II
 • Podhájska, penzion Energy II
 • Podhájska, penzion Energy II
 • Podhájska, penzion Energy II
 • Podhájska, penzion Energy II
 • Podhájska, penzion Energy II
 • Podhájska, penzion Energy II
Aktuální počasí : 21°C zataženo

PODHÁJSKA, PENZION ENERGY II

Oblíbený penzion Energy II je situován čelní stranou k termálnímu koupališti, nedaleko zimního vstupu do areálu a wellness centra Aquamarín, jen cca 80m od penzionu Energy I.

Cena obsahuje
ubytování strava doprava Wi-fi delegát CK pojištění CK proti úpadku celodenní vstup do Římských lázní Energy I
Cena neobsahuje
Povinné komplexní cestovní pojištění včetně storna místní poplatek 1€/os/noc

7/6 23. - 29.09.2024

Kód zájezdu: SKENERGY2 Kód termínu: 82024 Typ zájezdu: LÁZEŇSKÝ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost
Sleva na dítě 3-12 let na přistýlce s dvěmi dospělými
3 000 Kč
Sleva na dítě 3-12 let s jedním dospělým
500 Kč

Podhájska je obec v okrese Nové Zámky, která získala svůj věhlas díky extrémně léčivé termální vodě, která zde vyvěrá na povrch. Tato třetihorní geotermální mořská voda má velice unikátní složení a vysoký obsah různých prvků a minerálů - podobné jaké má Mrtvé moře. Obsahuje mořskou sůl, ta má při zevní aplikaci antiseptický, protizánětlivý a čisticí efekt. Dále obsahuje harmonickou skladbu kyseliny borité a křemičité, hořčíku, zinku, jódu, lithia, vápníku, chromu, draslíku, bromu, fluoru, stroncia, rubidia, titanu, železa, mědi a dalších prvků a minerálů. Jsou to zvláště ty prvky a minerály, které mají ověřený pozitivní efekt při různých ekzémech, vyrážkách a kožních onemocněních. Voda v bazénech je velmi horká, ale nemusíte se bát množení bakterií, protože obsah jódu v této vodě je tak vysoký, že zabrání šíření jakýchkoliv přenosných nemocí. Kvůli vysoké koncentraci jódu má voda v Podhájske specifické hnědorezavé zabarvení a charakteristický zápach. Areál termálního koupaliště má 12ha a osm různých bazénů s rozdílnou teplotou vody. 4 z nich jsou s termální vodou 36–38°C (jeden je pro děti - 32°C).  

V zimní sezoně cca od 1.11. do 30.4. jsou otevřeny: sedací bazén - s termální vodou, teplota do 40 °C, dětský bazén - s termální vodou, teplota vody do 32 °C (hloubka 0,5 m), ochlazovací bazén - s užitkovou vodou, teplota vody min. 18 °C. Cca od května jsou otevřeny další bazény. Bližší info na www.tkpodhajska.sk. V areálu term. koupaliště je rovněž areál wellness centra Aquamarín, kde se nachází venkovní a vnitřní bazénový svět, vitální svět, turecká lázeň Hammam, komplex saun, odpočinkové prostory, vodní bar a kavárna. Vstup do wellness centra Aquamarín je samostatný. Blahodárná léčivá geotermální voda z Podhájske léčí: nemoci dýchacích cest, astma, vleklé nemoci průdušek, kožní nemoci (zejména atopický ekzém a lupénku), revmatizmus, dnu (lithium), bolesti kloubů, artritidu, osteoporózu, doléčení zlomenin (fosforečnany a vápník), chronické bolesti zad a páteře (bromidy tišící bolest), poruchy štítné žlázy (jodidy), cévní onemocnění, léčení kosmetických a dermatologických potíží pokožky.

Areál je otevřen v hlavní sezoně od 1.6. do 14.9. od 9:00 do 19:00, mimo tuto sezónu od 9:00 – 18:00. Každé pondělí je na TK uzavírací den - mimo období 1.6. - 14.9., kdy je i v pondělí areál otevřen od 13:00  do 19:00 hod.

Další oblíbený penzion Energy II je situován čelní stranou k termálnímu koupališti, nedaleko zimního vstupu do areálu a wellness centra Aquamarín, jen cca 80m od penzionu Energy I. K vybavení penzionu Energy II patří vlastní vnitřní bazén s hydromasážními tryskami, a s termální vodou, která má stejné složení jako na centrálním termálním koupališti (volný celodenní vstup pouze pro ubytované), Wi-Fi je na recepci a v blízkých pokojích k dispozici zdarma, možnost zapůjčení fénu. Ubytování – Energy II - 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a kompletním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají ledničku, rádio,  TV-SAT s českými programy a balkon s výhledem na koupaliště. Stravování je v malebné stylové restauraci v suterénu penzionu, snídaně jsou ve formě švédských stolů (teplý bufet), večeře servírovaná. Penzion není vybaven výtahem.

V ceně zájezdu je: Ubytování, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze (snídaně a večeře). Wi-Fi, delegát CK, pojištění CK proti úpadku.

V ceně pobytu pro ubytované v penzionu Energy II je i neomezený celodenní vstup do Římských lázní ve vedlejším penzionu Energy I s termální léčivou vodou včetně venkovního bazénu, Další služby jsou za příplatek (sauna, vířivka, masáže, zábaly, vanové koupele aj.).

V ceně zájezdu není: Povinné komplexní cestovní pojištění včetně storna – zrušení zájezdu z vážných důvodů, místní poplatek 1€/os/noc, vybere průvodce CK.

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody a mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy: včasný nákup do 15.02. - 350 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 250 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.

1 lůžkový pokoj

2 lůžkový pokoj

Autobus

Trasa:Trasa A

Karviná,Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.

Zastávky:
 • Čadca
 • Český Těšín
 • Frýdek-Místek
 • Havířov
 • Jablunkov
 • KarvináKarviná
 • Ostrava
 • Třinec AS
 • Třinec MHD Terasa

Polopenze

Aktuální počasí:

21°C zataženo zataženo

Východ slunce: 00:44    Západ slunce: 18:15


Týdenní předpověď


16.06.
slabý déšť
slabý déšť
25 / 19 °C
17.06.
déšť
déšť
18 / 19 °C
18.06.
slabý déšť
slabý déšť
20 / 18 °C
19.06.
oblačno
oblačno
26 / 22 °C
20.06.
slabý déšť
slabý déšť
18 / 16 °C
21.06.
slabý déšť
slabý déšť
13 / 14 °C
22.06.
slabý déšť
slabý déšť
20 / 15 °C
img-loader img-loader img-loader