Perly Českého Středohoří

 • Perly Českého Středohoří
 • Perly Českého Středohoří
 • Perly Českého Středohoří
Aktuální počasí : 11°C jasno

PERLY ČESKÉHO STŘEDOHOŘÍ   pohodový poznávací zájezd pro každého

Přijměte pozvání na pohodový zájezd do kraje úžasné přírody s množstvím historických památek a sopečných vrcholů, jehož přírodní krásy dokázal ocenit i Johann Wolfgang Goethe, který zdejší krajinu popsal jako zemský ráj.

Cena obsahuje
5x ubytování ve 3* hotelu doprava zájezdovým autobusem s klimatizací polopenze průvodce CK A-Z TOUR pojištění úpadku CK doprava na všechny výlety autobusem
Cena neobsahuje
místní popl. 30 Kč/os./den obědy vstupy - zámky. muzea. lanovka pojištění storna zájezdu

6/5 25. - 30.06.2023

LAST MINUTE Kód zájezdu: Č.Středohoří Kód termínu: 40723 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost
Sleva za dítě 4-12 let s 1 dospělou osobou
500 Kč
Sleva za dítě 4-12 let se 2 dopělýmí osobami
1 000 Kč

 

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z nástup. míst, cestou zastávka na prohl. st. zámku Libochovice a zříceniny hradu Házmburk. Průjezd skalnatým kaňonem řeky Labe, který má název Porta Bohemica – Brána Čech.

2.den: Terezín, prohlídka Hlavní pevnosti z autobusu, poté Malé pevnosti (věznice gestapa) s místním průvodcem. Odpoledne navštívíme město Litoměřice na soutoku řek Labe a Ohře v oblasti nazývané Zahrada Čech. Mírové náměstí s radnicí, katedrála sv. Štěpána, dům K. H. Máchy, Expozice českého vinařství s možn. ochutnávky v bývalém královském hradu.

3.den: Náročnější výstup z obce Bilka na nejvyšší horu Č. středohoří – Milešovku (3km/ 1,5 hod.), po občerstvení a posezení se přesuneme na prohlídku Muzea českého granátu (krásné šperky) v Třebenicích.

4.den: Odjezd ke zřícenině hradu Helfenburk ze 14. st., a ke Kalvárii Ostré, odpoledne město Úštěk, nám. s kostelem, středověké domky, bývalý hrad - nyní pivovar, Pikartská věž s Muzeem čertů, Na závěr královský zámek Ploskovice (interiéry, zámecké zahrady).

5. den: Pěšky naučnou stezkou Brná nad Ústím n.L. s nádhernými výhledy -  Brná, kaplička sv. Anny, Průčelská rokle,  Vysoký Ostrý, Nová Ves, park. pod hradem Střekov (8,5 km). Poté busem k zámečku Větruše nad Ústím n.L. Vyhlídková věž, posezení v místní výletní restauraci.

6.den: Odjezd domů se zastávkou na prohlídku státního zámku Veltrusy, který patří mezi nejkrásnější barokní stavby u nás.

V  ceně zájezdu je: 5x ubytováníve 3* hotelu, 2 a 3 lůžk. pokoje s kompl. sociálním zařízením, TV-SAT, Wi-Fi, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze (snídaně šv. stoly, večeře s polévkou, výběr ze 2 hlavních jídel), průvodce CK A-Z TOUR, pojištění úpadku CK. V ceně zájezdu jsou rovněž všechny výlety autobusem.

V ceně zájezdu není: Místní popl. 30 Kč/os./den, obědy, pojištění storna zájezdu, vstupy - zámky, muzea, lanovka.

 

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy: včasný nákup do 28.02. - 250 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 150 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.

1lůžkový pokoj

3lůžkový pokoj

2lůžkový pokoj

Autobus

Trasa:Trasa H

Třinec, Č. Těšín, Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N. Jičín, Olomouc, Mohelnice.

Zastávky:
 • Český Těšín
 • Frýdek-Místek
 • Havířov
 • KarvináKarviná
 • Mohelnice
 • Nový Jičín
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Příbor
 • Třinec AS
 • Třinec MHD Terasa

Polopenze

Aktuální počasí:

11°C jasno jasno

Východ slunce: 03:00    Západ slunce: 19:01


Týdenní předpověď


29.05.
skoro jasno
skoro jasno
21 / 12 °C
30.05.
oblačno
oblačno
19 / 10 °C
31.05.
jasno
jasno
21 / 12 °C
01.06.
jasno
jasno
24 / 12 °C
02.06.
polojasno
polojasno
20 / 11 °C
03.06.
oblačno
oblačno
19 / 8 °C
04.06.
jasno
jasno
21 / 12 °C
img-loader img-loader img-loader